Přejít na obsah

Seiko na Aukru-prosím radu


karel hb

Doporučené příspěvky

V poslední době jsem taky po něčem takovém pokukoval.

Tzn.vintážní automatická Seika tohoto stylu.

Vždy byla konečná cena někde kolem 3 tisíc.

Myslím,že do 1500 bys měl asi dost štěstí.

Mimochodem ,taky jsem je měl ve sledovaných.

Žel jsem musel pustit finance na hodinky pro manželku k narozkám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, aspoň vím, s kým se o ně přetahuju :sad01_anim:

 

Neboj, já se nepřetahuju, ještě jsem nepřihazoval, jen jsem se ptal. Bylo tam dlouho mrtvo, ale teď to začíná gradovat, tak to ve finále pro mne nebude už zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kluci, kolegové, nebojím se a ani nejsem naštván, je to život. Jen doufám, že budou v dobrých rukách znalce :smile_anim: . Já už do toho dál nejdu, počkám na jinej kousek ( ale jsou pěkný, to je pravda ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes 2k už je na mne hodně, tak nebudu ani začínat.Tak konec, snad budou sloužit. Když připočtu cenu následného servisu, jsem na ceně pěkných nových pětek, které mi momentálně udělají lepší službu. Ale trochu mne to mrzí, do těch 1500 to pro mne bylo zajímavé, ale uklidňuji se tím, že se mi zase až tak nelíbily. Tak dík za pomoc a radu.

Upraveno uživatelem karel hb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyla chyba na aukci tady upozornit?

 

Protože je to moje vlákno, tak bych rád předeslal, že nebylo mojím úmyslem na tuto aukci upozornit, ale zeptat se na hodinky jako takové a jestli má smysl do nich investovat. A na takové a podobné dotazy tady snad tohle forum mimo jiné slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože je to moje vlákno, tak bych rád předeslal, že nebylo mojím úmyslem na tuto aukci upozornit, ale zeptat se na hodinky jako takové a jestli má smysl do nich investovat. A na takové a podobné dotazy tady snad tohle forum mimo jiné slouží.

 

 

On asi nemyslel,že děláš něco nepatřičného,ale spíš ,že jsi na pěkné hodinky upozornil ostatní,čímž jsi mohl způsobit eventuelní vyšší zájem a tím ovlivnit výslednou cenu,za kterou bys je mohl mít :)

 

Proto jsem i napsal to nahoře...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On asi nemyslel,že děláš něco nepatřičného,ale spíš ,že jsi na pěkné hodinky upozornil ostatní,čímž jsi mohl způsobit eventuelní vyšší zájem a tím ovlivnit výslednou cenu,za kterou bys je mohl mít :)

 

Proto jsem i napsal to nahoře...

Mám pocit, že kdyby Karel uvedl, že má o ně mimořádný zájem, tak by se zde, z kolegiality určitě žádná strkanice nestrhla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že kdyby Karel uvedl, že má o ně mimořádný zájem, tak by se zde, z kolegiality určitě žádná strkanice nestrhla.

 

Kluci, je to úplně v pohodě, já jsem o ně nějak eminentní zájem neměl, jen se tady v těch modelech vintage Seiko ještě moc neorientuju. Vím, že s tímto kalibrem se dělaly Seika bez označení a Seika s označením 5 na cifru a protože pětky jsou dnes základní nejlevnější artikl, tak jsem nevěděl, jestli tyhle s 5 na cifru stojí za to oproti těm bez označení. Říkal jsem si, že by nebylo špatné koupit tady na aukru hodinky za 1500kč, které se venku prodávají třeba za 5000, jen jsem si nebyl jist tou cenou a tak jsem se zeptal. A že jsem na ně upozornil snad nevadí, mám pocit, že je tu vlákno, kde se přímo odkazuje na různé dobré koupě, i když asi spíš z obchodů, tak jsem o tom takhle ani moc nepřemýšlel. Tak snad to na vysvětlení stačí a už je všechno v pohodě.

Upraveno uživatelem karel hb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, je to úplně v pohodě, já jsem o ně nějak eminentní zájem neměl, jen se tady v těch modelech vintage Seiko ještě moc neorientuju. Vím, že s tímto kalibrem se dělaly Seika bez označení a Seika s označením 5 na cifru a protože pětky jsou dnes základní nejlevnější artikl, tak jsem nevěděl, jestli tyhle s 5 na cifru stojí za to oproti těm bez označení. Říkal jsem si, že by nebylo špatné koupit tady na aukru hodinky za 1500kč, které se venku prodávají třeba za 5000, jen jsem si nebyl jist tou cenou a tak jsem se zeptal. A že jsem na ně upozornil snad nevadí, mám pocit, že je tu vlákno, kde se přímo odkazuje na různé dobré koupě, i když asi spíš z obchodů, tak jsem o tom takhle ani moc nepřemýšlel. Tak snad to na vysvětlení stačí a už je všechno v pohodě.

 

Popravdě mě se moc líbily a asi bych do toho neskočil nikomu, max. kdyby dotyčný dal svůj cenový strop a ono by to (ne mnou) přelezlo. Ale stejně jsem to zjistil cca 3 min před koncem.D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...