Přejít na obsah

Omega PO GMT


gougy

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...
  • po měsíci...

Super, líbí se mi ta hloubka, jakou dělá cifr.

tak on ten safír bude mít 4mm a víc ;)  Každopádně co se výšky hodinek týka, je to mastodont :cheers:  za to průměr je konečně přesně tam, kde má být (42 je málo a 45,5 zase až moc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tak on ten safír bude mít 4mm a víc ;) Každopádně co se výšky hodinek týka, je to mastodont :cheers: za to průměr je konečně přesně tam, kde má být (42 je málo a 45,5 zase až moc)

Tu výšku ani nepociťuješ,je to zvláštní přesto, že jsou o půl mm vyšší než SMP,ale kusí to člověk zkusit..fakt příjemné hodinky;)

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta výšku ani nepociťuješ,je to zvláštní přesto, že jsou o půl mm vyšší než SMP,ale kusí to člověk zkusit..fakt příjemné hodinky;)

no já je právě zkoušel na Štědrý den ;) Bohužel ještě  horší než mé SMP chrono, které kvůli váze a tlouštce odešly jinam.

Stejný problém (tloušťka, váha ne) se už týká i Speedmasterů DSOTM (no a i těch šedých, samozřejmě), což asi vidím jako největší průšvih.

 

Hodinky každopádně působivé a komu sednou na zápěstí, bude si náramně užívat :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já je právě zkoušel na Štědrý den ;) Bohužel ještě  horší než mé SMP chrono, které kvůli váze a tlouštce odešly jinam.

Stejný problém (tloušťka, váha ne) se už týká i Speedmasterů DSOTM (no a i těch šedých, samozřejmě), což asi vidím jako největší průšvih.

 

Hodinky každopádně působivé a komu sednou na zápěstí, bude si náramně užívat :speak_cool:

Jasan to jo,me sedli lépe než SMP 44 a jsou o dost lehčí,ale nelze srovnávat chrona a normal..jsem spokojený ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan to jo,me sedli lépe než SMP 44 a jsou o dost lehčí,ale nelze srovnávat chrona a normal..jsem spokojený ;)

no on by to byl průšvih, kdyby ne, vždyť se jedná o aktuálně jedny z nejhezčích potápek na trhu a co se týká kombinace divers/gmt, tak pro mě ty nejlepší.

Těším se na víc fotek, jsou zpracované v duchu perfekcionismu, tak užívej, foť a děl se o zkušenosti :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobu dělá Omega samé velké hodinky kvůli tomu koaxiálu, ale třeba u těhlech to beru. Jsou to primárně sportovní a volnočasové hodinky, tam větší rozměr zas tak nevadí.

 

Máš v plánu nějakou kůži? Třeba černej krokouš by nemusel bejt špatnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobu dělá Omega samé velké hodinky kvůli tomu koaxiálu, ale třeba u těhlech to beru. Jsou to primárně sportovní a volnočasové hodinky, tam větší rozměr zas tak nevadí.

 

Máš v plánu nějakou kůži? Třeba černej krokouš by nemusel bejt špatnej.

Kůži asi ne ale chtěl bych černý kaučuk s oranžovým prošíváním, jinak souhlas s Gougy m, momentálně nejhezčí GMT potápky na trhu, časem udělám víc fotek, jinak stroky podle mě nejlepší na světě..co se série týče i za cenu vyšších pouzder,ale bohužel i cen..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...