Přejít na obsah

Omega PO GMT


gougy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na WUS psal člen co to publikoval, že to Photoshop není, ale že zdroj kde to vzal nemůže prozradit. Mě by zajímalo, jestli to není nějaká limitka vzhledem k nápisu Good Planet Foundation.

 

Jinak ta 24 hodinová stupnice se mi na lunetu nehodí, tím ty hodinky ztrácejí funkčnost potápek a pak nevidím důvod, proč si kupovat GMT, který mají na výšku asi tak 3 cm, nevím jestli už se u Omegy tak trochu nezbláznili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na WUS psal člen co to publikoval, že to Photoshop není, ale že zdroj kde to vzal nemůže prozradit. Mě by zajímalo, jestli to není nějaká limitka vzhledem k nápisu Good Planet Foundation.

 

Jinak ta 24 hodinová stupnice se mi na lunetu nehodí, tím ty hodinky ztrácejí funkčnost potápek a pak nevidím důvod, proč si kupovat GMT, který mají na výšku asi tak 3 cm, nevím jestli už se u Omegy tak trochu nezbláznili...

 

Kolik potápěčů myslíš že je bude nosit? :-) Všechno je to jenom o dizajnu.

Mám taky jedny PO a pravda moc je kvůli těm rozměrům nenosím. Výrazně praktičtější dnes (co se Omegy týče) vidím bondovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak u keramiky byva...

Na PO je keramika hladka, liquidmetal cisla jsou nality do stejny vejsky jak zbytek lunety - neni tam zadnej prechod.

------

 

Je fakt ze na tech cernobilejch fotkach z boku to vypada uz hrozne tlusty... ale zvrchu to neni spatny, ty oranzovy cisla...

 

 

post-5784-0-12796000-1363266038_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale taky mi nějak GMT k Planet Oceanům nesedí, k AT se hodí mnohem více (a to vůbec neřeším jestli jsou to potápky nebo ne, stejně jsme všichni jenom "teoretičtí" potápěči)...ale zase se mi líbí modrej cifr, nejlepší asi bude počkat na reálný a pořádný fotky....každopádně ta tloušťka je už na hraně, mě osobně přijdou už dost široký a proto méně praktický PO 8500 a zde to bude asi ještě o chlup horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nemůžu si pomoct, ale proč teď Omega dává k modrým cifrům ten černý datumový věnec. Dřív dávali bílý a bylo to lepší....ale podle těchto oficiálních fotek se mi jinak docela líbí, zajímavá je i velikost 43.5mm...škoda že v modré se nedělají i klasické PO v oceli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oceľové nie, ale robia sa modré titanové PO s liquidmetalom.

 

Nemůžu si pomoct, ale proč teď Omega dává k modrým cifrům ten černý datumový věnec. Dřív dávali bílý a bylo to lepší....ale podle těchto oficiálních fotek se mi jinak docela líbí, zajímavá je i velikost 43.5mm...škoda že v modré se nedělají i klasické PO v oceli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám,že to je opravdu jen začátek,protože jestli je na obrázku jediná finální verze tak mě se teda nelíbí.Je hezký,jak indexy na lunetě sladili s GMT ručkou,ale právě těch barev je na mě až dost.Ale to jsme u nějakýho obrázku,jsem přesvědčenej že až je uvidim nebo budu mít v ruce,bude všechno jinak.Nakonec tah i pouzdro jsou super,i zpracování bude bez jediné chybičky a to pak je v reálu jiný kafčo.Výška pouzdra už se přibližuje k Breitling Avenger Seawolf,tak mě zajímá,jestli bude verze Big nebo i 42 a jak to potom bude s tou výškou.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...