Přejít na obsah

Sem tam DIGI


siki

Doporučené příspěvky

tak jsem kouknul a par internetovych obchodu u nas je nabizi,ale ne v teto tmave kombinaci. Na kolik prisla ta l.e? Ja bych nejake digi,ktere jakz takz vypadaji,ale tolik se mi zase za ne davat nechce. Jine,ktere vypadaji tak solidne jak ty jung. jsem vsak nikde nevidel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V noci křičím za spaní : digi, digi ! Junghansy jsou krásné, ale poměrně drahé. Kdo jste z Prahy, podívejte do hodinářství Vrána v Sokolovské ulici. Moc pěkné masivní kovové digitálky na širokém koženém pásku za cca 2 300 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Priznivci a fandove mechaniky, vlastnite, popripade pouzivate pri urcitych cinnostech(prace, sport) ciste digitalni hodinky nebo jste tuto formu zobrazovani casu nadobro zavrhli?

 

Mechanické hodinky užívám na běžné nošení, digitálky pouze málokdy jen když nutně potřebuji mít hodinky na ruce při otřesech atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník MraMor

Vlastním aj aj a tak isto používam aj mechanické aj digitalne zaleží od činnosti. Neviem si predstavit, že by som išiel s mechanickými hodinkami 120 km na bicykli. Asi by podobných vychadzok moc nevydržali, či už  by to bolo na ceste alebo v terene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...