Přejít na obsah

Prim prachotěsné - varianty


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Dobrý den, jsem zde na fóru úplný nováček. Chtěl bych se pozeptat zdejších zkušenějších uživatelů. Nechtěl jsem zakládat nové vlákno.  Nemá někdo ponětí, jak se dnes pohybují ceny hodinek prim z konce 50.let s dovozovými zlacenými pouzdry:)? Za léta se to dosti změnilo, tak by mě to jenom zajímalo, nenalezl jsem žádný prodej v poslední době.  Například kalibr 50 030 3 nebo po novu 011 030 3 . Jsou to hodinky se zlaceným pouzdrem a lumi ručkami. Přikládám foto hodinek stejného typu. 

img-3357-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kawilek napsal:

Dobrý den, jsem zde na fóru úplný nováček. Chtěl bych se pozeptat zdejších zkušenějších uživatelů. Nechtěl jsem zakládat nové vlákno.  Nemá někdo ponětí, jak se dnes pohybují ceny hodinek prim z konce 50.let s dovozovými zlacenými pouzdry:)? Za léta se to dosti změnilo, tak by mě to jenom zajímalo, nenalezl jsem žádný prodej v poslední době.  Například kalibr 50 030 3 nebo po novu 011 030 3 . Jsou to hodinky se zlaceným pouzdrem a lumi ručkami. Přikládám foto hodinek stejného typu.

Bude ti zde doporučeno, že o ceně nejlépe rozhodne "neviditelná ruka trhu". Tedy, že je máš dát na Aukro a uvidíš. Kus pravdy na tom je.

Tento model jsi popsal docela podrobně a přesně. Je to méně často se vyskytující model hodinek Prim z počátku produkce.

Zlacené pouzdro těchto hodinek dnes často bývá v bídném stavu. Záleží na stavu, ale dnes se bavíme o ceně těchto hodinek v řádu více tisíc Kč.

Kolik je "více tisíc", to musí ohodnotit až případný zájemce. Asi jsem ti moc nepomohl...  🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida hodinky jsou pořád na světě. Vím přesně jakou cenu měly tyto konkrétní hodinky 8.2.2019, protože jsem je vydražil na aukru za 7700,-Kč. Ovšem dražitel mi je odmítnul vydat. 

aukro 8.2.2019 .pdf

Na antik - Hovorka se potom objevily 23.11.2019  za 22800,- Kč 

23.3. 2019 AntikPrim.pdf

následně opět ty samé na antik - Hovorka 1.11. ale už jen 16890,-Kč

1.11.2019 AntikPrim.pdf

 

no a teď jsou konečně tady i se stejnou fotkou :), pořád  mě pronásledují a pořád na ně čekám.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedošlo k nedorozumění toto konkrétně nejsou moje hodinky to je jediný obrázek, který jsem na internetu našel . Sám fotím dost špatně, ale pošlu sem tedy foto přímo mých. Ani by mě nenapadlo, že se může stát takováto shoda náhod:) Takže se na mne nezlobte, a jinak nejde o prodejní nabídku, jen jsem chtěl vědět jakou mají zhruba cenu:) Prodávat určitě nechci. Jinak podobný příběh se mi Aukru také stal😟, dokonce několikrát-alespoň v tom nejste sám:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je foto mých- mají nepůvodní korunku, dal mě jí tam hodinář Vacek,  (znalí z vysočiny budou vědět) ze svých zásob- vím, že tam asi tato nepatří ale sežeňte původní:) Hodinky mám už asi 5 nebo 6 let teď přesně nevím:). Předem se omlouvám za kvalitu  fotky, ale na fotky jsem fakt nýmand. Jo a mimochodem v mé první otázce dokonce, že "přikládám foto hodinek stejného typu". Ne že přikládám foto svých hodinek.

IMG_20201214_001035.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...