Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když něco hledám, vim co, když něco špatně nabízím, je to můj problém bych řekl, daleko víc mi vadí, že často není označeno jestli jde o prodej nebo poptávku a v seznamu nových vláken se potom objevují názvy hodinek, které se po rozkliknutí ukáží jako : Koupím. To je pro mne jediný matoucí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To právě nemůžu říct jistě. Koukám po roládách co pamatuju že se tady na Chronomagu prodávaly a měl jsem dojem že prodaly, a zdá se mi že je jich v ukončených prodejích nějak míň. Inspirovalo mě vlákno o investicích tak jsem to chtěl dostudovat. Ale asi je to jen takový dojem. 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

...nejaky novy sotek?
Mne se ted o vikendu i dnes opakovane (asi 3x ci 4x) stalo, ze napisu prispevek, odbouchnu (cti odeslu) a prispevek se neobjevi, proste jako bych nic nenapsal...

:guiltysmiley: 
(2 byly do recenze Hodnocení Prodejců/Kupujících, coz mne ponekud mrzi) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník YPO

tak by mě zajímalo kde je tengeho inzerát kde nabízel ty svoje nenošený x nošený hodinky ..... cenzůra ?

 

páni moderátoři vy ste naprosto stejná pakáž jako prodávající 

 

* kupředu levá zpátky ni krok ..... zřejmě manta .... honzamanta (moderátor) ... to je hlava velmi otevřená 

 

**těšilo mňe (předpokládám že můj post taky zmizí v nenávratnu) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak by mě zajímalo kde je tengeho inzerát kde nabízel ty svoje nenošený x nošený hodinky ..... cenzůra ?

 

páni moderátoři vy ste naprosto stejná pakáž jako prodávající 

 

* kupředu levá zpátky ni krok ..... zřejmě manta .... honzamanta (moderátor) ... to je hlava velmi otevřená 

 

**těšilo mňe (předpokládám že můj post taky zmizí v nenávratnu) 

 

Inzerát jsme smazali na přání inzerenta, kdyby ho locknul tak ho smažeme automaticky, inzeráty ve výměně se nearchivujou. Nicméně musím s tebou souhlasit. Ty hodinky nebyly nenošený a tvoje postřehy byly naprosto v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příšero, ku-va, nepoužívej plurál, a nebuď alibista. Už vidím ctihodné moderátory, jak společně mažou jeden inzerát. Někdo to musel máznout. Ten někdo není MY. Tedy pokud pod vlivem pohádek, které jsou nyní v televizi v míře více nežli hojné, si neříká třeba: my Kamil ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příšero, ku-va, nepoužívej plurál, a nebuď alibista. Už vidím ctihodné moderátory, jak společně mažou jeden inzerát. Někdo to musel máznout. Ten někdo není MY. Tedy pokud pod vlivem pohádek, které jsou nyní v televizi v míře více nežli hojné, si neříká třeba: my Kamil ....

 

No možná tě to překvapí, ale u některých věcí se předem dohadujeme co s nima provedem, takže tam je plurál na místě. Tenhle případ to sice nebyl, ale ve smazání inzerátu problém nevidím. Kdyby si ho tenge locknul, tak ho klidně smažu já, aniž ho otevřu. Takže proto klidně použiju plurál, i když sem ho nemazal. Co si o obsahu inzerátu myslím, sem napsal dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...