Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Sákryš Kamile - tobě ale ten Ypo musí ležet v žaludku...tuhle repliku zde nepostuješ poprvé...uvažuji, jestli si ji nechceš dát do podpisu.

 

Nepřeháněj, bylo to podruhé a naposledy.

A já osobně, kdybych něco podobného napsal o nějakých webových stránkách nebo fórech - už bych tam nelezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tenge inzerujes nie zrovna lacné hodinky tak prečo nedať aj precízny popis? Kebyže tam hneď dáš to čo píšeš do inzerujuceho vlákna teraz, tak ypo ani Bert nemôžu povedať ani Ň. Fotky robis paradne, tak sa nečuduj že robia dojem nosenia hodiniek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jsou jeste ty Tengeho fotky v povodnim Speedy vlakne, nebo jsem moc pil? Vcera jsem je tam videl, dneska uz nak ne :-o .. začíná to byt celé záhada... Nove/stare... Vyfocene/nevyfocene... popis/nepopis... Uplna vanocni detektivka... :-)

 

Jsem rad, ze se dovolilo komentovani do prodejnich inzeratu... Kdyz prijde rozumne a přesne doplnujici vysvětlení, tak to prodavajicimu nemuze uskodit, spise naopak...kdyz prijde gulas, tak to vetsinou bylo od začátku divne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

ale vzdyt ty vis jak jsem to myslel ..... zas tak hloupej nejsi

 

vis co bys pro me mohl udelat ? ...... smaz muj profil ..... bud vod ty lasky ..... myslim jako komplet ..... uz ty saskarny bylo dost a neminim tu zustat ani jako guest

 

snad se ti to povede a nebo se poradte s mantou

 

Dik za kladne vyrizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jdete  stema ritualnima sebevrazdama svych virtualnich alter ego do haje. Vzdycky tady zustane bordel jak po naletu kobylek. Nektery vlakna se pak nedaji cist a prestanou taky komplet dávat smysl. To je presne ta cast, proc tu vznika ta "bezbřehá stoka kde se už dávno nic nedozvíš"

 

Proc nekdo smazal Tengeho fotky z vlákna jsem nepochopil vůbec, jako by tím přiznával něco, co se prakticky nestalo. To že vzal hodinky 5x doma na ruku není žádná trága, však to stačilo napsat i do inzerátu a byl pokoj. Je tu z toho zbytečná kovbojka na 3 dny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě pokud někdo chce smazat účet, tak proč ne, ale právo být zapomenut se snad nevztahuje na to, že někam psal 10 let do diskusí a najednou si chce na truc nechat odstranit i všechny svoje pindy. Zrovna u Aldy a Bedjassona mi o bylo líto, spousta jejich postů byla o hodinkách a k věci. Pak tu nemá zůstávat bordel. Člověk něco hledá a diví se, že diskuse jsou nesouvislý. Jsou fora, kde se mnohem víc omezuje duplicita vláken, aspoň v temetických částech. V plkárně je to každýmu fuk.

Čistku Tengeho postů bych už nechal bejt, čím víc se do houna rejpe, tím víc smrdí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má- li se zachovat kontinuita vláken, jsem proti smazání příspěvků.  Pokud by to šlo zachovat s tím že se nick z vlastní vůle odcházejícího člena nahradí značkou např. ,,Ukončený 1, Ukončený 2, Ukončený 3", dá se udržet smysl a návaznost textů..Příspěvek, na který už někdo zareagoval, by neměl zmizet, pokud nejde o nechutný pejorativní sprostý blábol..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych nikoho nemazal. Root admin by mohl každému, kdo tady chce skončit změnit přihlašovací heslo, aby se sem už nemohl dostat a tím by to mohlo skončilo. Do profilu daného jedince by mohl napsat poznámku, že ke dni xx.xx. ukončil své působení na zdejším fóru, aby se nikdo nedivil, proč sem dotyčný už nepíše a tím pádem by se diskuze zachovali, protože je to fakt prasárna, když se člověk probírá staršími vlákny a kontinuita je v pr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Já bych nikoho nemazal. Root admin by mohl každému, kdo tady chce skončit změnit přihlašovací heslo, aby se sem už nemohl dostat ...

 

Dobrej nápad, co asi ani není potřeba. Já se ale domnívám, pokud někomu smažu nick, příspěvky zůstanou a bude u nich Guest TENATEN. Jdu to vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Není ti to jasné. Záleží, jakým způsobem to smažu jako admin. Mohu jen člena a příspěvky zůstanou nebo mohu člena se všemi jeho příspěvky (což už nedělám a do budoucna dělat nebudu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...