Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zapomenuté jméno- nick- jako naplnění práva ne zapomnění stačí.

Nie som si tym isty. Gdpr je vo viacerych ustanoveniach stale velka neznama co sa tyka aplikacie v praxi. A z tych recitalov sa nejako extra neda jednoznacne povedat co staci a co nie. Ale mozno opravneny zaujem prevadzkovatela prevazi nad zaujmom dotknutej osoby a prispevky mazat nebude treba. Urcite velmi rychlo vznikne v eu precedens...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

stav mé objednávky je nezměněn .... koukám

 

a náramně se bavím nad nerozhodností, vlastně nekompetentností vrchního velitele kterej si zkouší co se jak dělá  :eek:  .... nechává si radit členy fóra co má dělat  :D  a furt nic neudělal, protože neví co má udělat  :clap:  ....... není to vtipný ? ...... je ..... úplnej Silvestr

 

Kamile nedělej nic .... ono to bude lepší, aspoň nic nepokazíš ..... a nebooo .... si nech poradit  :lol2:

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stav mé objednávky je nezměněn .... koukám

 

a náramně se bavím nad nerozhodností, vlastně nekompetentností vrchního velitele kterej si zkouší co se jak dělá :eek: .... nechává si radit členy fóra co má dělat :D a furt nic neudělal, protože neví co má udělat :clap: ....... není to vtipný ? ...... je ..... úplnej Silvestr

 

Kamile nedělej nic .... ono to bude lepší, aspoň nic nepokazíš ..... a nebooo .... si nech poradit :lol2:

IMHO tu budes chybet, ale chapu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nie som si tym isty. Gdpr je vo viacerych ustanoveniach stale velka neznama co sa tyka aplikacie v praxi. A z tych recitalov sa nejako extra neda jednoznacne povedat co staci a co nie. Ale mozno opravneny zaujem prevadzkovatela prevazi nad zaujmom dotknutej osoby a prispevky mazat nebude treba. Urcite velmi rychlo vznikne v eu precedens...

Myslím si, že ta povinnost správce osobních údajů tam je, přesto, pokud se jedná o anonymizovane údaje, co je zdejší příklad, nic se dle mého mazat nemusí. Ale jak říkáš, je to o výkladu, který zatím nikdo pořádně udělat neumí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nebude. Už delší dobu je jen trapnej.

naprosto správně .... tady nikdo nikdy nikomu nebude chybět .... prostě když se po tobě slehne zem tak se prd děje ..... kdybys tady nebyl tak to ani nevím ..... a stejný to bude se mnou 

 

jestli sis potřeboval odflusnout, tak je to v pořádku ..... nebudeš jedinej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že ta povinnost správce osobních údajů tam je, přesto, pokud se jedná o anonymizovane údaje, co je zdejší příklad, nic se dle mého mazat nemusí. Ale jak říkáš, je to o výkladu, který zatím nikdo pořádně udělat neumí

Anonymizované možná na pohled, avšak dle GDPR na 100% spojitelné s konkrétní osobou. Já jsem proti mazání příspěvků především s ohledem na přehlednost fóra, ale dle nového nařízení budou muset být veškeré kecy, co kdo na netu napsal, na žádost autora smazány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem účastníkem diskuze, kde byli přítomni například Dr. Ivana Janů (předsedkyně Úřadu na ochranu osobních údajů), Tomáš Kuča (partner PwC Legal) nebo Ivan Langer (no comment) a bez rozdílu stranické příslušnosti se shodli, že GDPR je nejpřísnější právě asi v online oblasti. Samozřejmě chybí precedens, ale já jako předseda představenstva akciovky bych si hodně rozmyslel, zdali jít do sporu s ÚOOÚ, který je vždy nakloněn fyzické osobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Byl jsem účastníkem diskuze, kde byli přítomni například Dr. Ivana Janů (předsedkyně Úřadu na ochranu osobních údajů), Tomáš Kuča (partner PwC Legal) nebo Ivan Langer (no comment) a bez rozdílu stranické příslušnosti se shodli, že GDPR je nejpřísnější právě asi v online oblasti. Samozřejmě chybí precedens, ale já jako předseda představenstva akciovky bych si hodně rozmyslel, zdali jít do sporu s ÚOOÚ, který je vždy nakloněn fyzické osobě.

Tak to jsme na tom stejně, ale asi ta rizika vnímáme trochu jinak. Zde si nemyslím, že by měl být nějaký zásadní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...