Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja to nechapu... to vam ty reci o botach, chlastu, autech, kafi, nozich atd. na hodinkovym foru fakt tak chybi? Notabene kdyz se v pomalu kazdym druhym vlakne strhne hadka na zivot a na smrt? Myslim, ze kvuli tomu kdysi chronomag nevznikl. Ostatni temata akorat odvadi pozornost od hodinkovych temat. Ja bez nich zit dovedu.

 

PS: A tohle napadani Kamila se mi teda vubec nezamlouva.

Ondro, nic proti Tobě, ale to myslíš vážně? Registrace od 16.11.2017 a takováto silná slova? Já se jen ptám, protože máš v avataru napsáno rejpal, tak měl zajímá zda to myslíš vážně nebo si děláš srandu? Pokud budu mluvit za sebe - Chronomag vnímám, jako jednu velkou rodinu - mám to tady rád a pročítám jej někdy od roku 2010/2011. Je to forum, které má úroveň, platí tady v drtivé většině slovo chlapa a spojuje nás zájem o hodinky. Proč to musí být a priori o hodinkách? Za mě je to příjemné life-style forum s možností osobních setkání. Nechat to jen u hodinek by byla jen nuda a šeď.

 

Edit - vypadlá písmenka.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To není o pochroumaném egu. :)  Ráno to zase vrátím. Je to jen důrazné upozornění (nebo ukázka síly, je mi jedno, jak to kdo nazývá) na to, že tohle vyjádření myslím zcela vážně:

..potírat zcela nemilosrdně, je vulgární vyjadřování a taky se víc zaměřím na osobní útoky a urážky, sankce přijdou bez výstrahy..

 

 

A začal jsem Zmizíkem na týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to nechapu... to vam ty reci o botach, chlastu, autech, kafi, nozich atd. na hodinkovym foru fakt tak chybi? Notabene kdyz se v pomalu kazdym druhym vlakne strhne hadka na zivot a na smrt? Myslim, ze kvuli tomu kdysi chronomag nevznikl. Ostatni temata akorat odvadi pozornost od hodinkovych temat. Ja bez nich zit dovedu.

PS: A tohle napadani Kamila se mi teda vubec nezamlouva.

ježiši :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina mi jich rozhodne nechybi, ale jsou tam vyjimky, kde se clovek ma sanci dozvedet hodne zajimavych veci i mimo hodinkovy svet a pripadne pozadat o pomoc pomerne dost chytrych lidi tady z fora. Problem je spis v tom, ze tem nekolika lidem co prudili v tamtech vlaknech nebrani nic v tom, aby ty hadky vyvolavali v hodinkovych vlaknech, protoze konkretni vinici cele afery potrestani nejsou.

kresne si to zosumarizoval.. toto uz snad aj vedenie pochopi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: Ahoj, mam sice novy nick, protoze jsem si dal dobrovolnou pauzu, ale na foru jsem od roku 2005 (vice o me v mem profilu v plnem zobrazeni). A fakt pamatuju dobu, kdy jsme si tu povidali hlavne o hodinkach a bylo to skvely. Ted se tu v posledni dobe resily hlavne jine veci... napr. cestovani prazskou MHD apod. Vznika u toho spousta kontroverzi a hadek. Za sebe rikam, umim bez toho zit a venovat se tu hodinkovym tematum.

Upraveno uživatelem Ondra 2.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o pochroumaném egu. :)  Ráno to zase vrátím. Je to jen důrazné upozornění (nebo ukázka síly, je mi jedno, jak to kdo nazývá) na to, že tohle vyjádření myslím zcela vážně:

 

 

A začal jsem Zmizíkem na týden.

Moudre rozhodnuti. Diky predem :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprime at tu mod udela cokoliv, dostane vynadano. Pro jedny je moc restrktivni a necitlivy (tolik nadavek do gestapaku a stbaku pres SZ jste nevideli) pro druhe malo tvrdy a nechavajici veci byt. Kazdy tu ma patent na rozum a vi nejlip, jak resit spory a problemy ke vseobecne spojojenosti. A v posledni dobe to houstne. Ono kdyz vam nekdo v kuse nadava a rika, ze vsechno delate blbe, tak se nedivte, ze se Kamil nastval. Protoze sekce ostatni je zdrojem vetsiny sporu. Takze pokud mate pocit, ze vam bylo ublizeno, tak vychladnete. Prestante Kamilovi nadavat (protoze to opravdu neni cesta ke zmene) a dejte tomu par dni cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen důrazné upozornění (nebo ukázka síly, je mi jedno, jak to kdo nazývá) na to, že tohle vyjádření myslím zcela vážně:

Ok, tak tohle smysl dava. Pokud poleti kazdej co se bude snazit zamerne vyvolavat konflikty, tak by mohl byt zas chvili klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: Ahoj, mam sice novy nick, protoze jsem si dal dobrovolnou pauzu, ale na foru jsem od roku 2005 (vice o me v mem profilu v plnem zobrazeni). A fakt pamatuju dobu, kdy jsme si tu povidali hlavne o hodinkach a bylo to skvely. Ted se tu v posledni dobe resily hlavne jine veci... napr. cestovani prazskou MHD apod. Vznika u toho spousta kontroverzi a hadek. Za sebe rikam, umim bez toho zit a venovat se tu hodinkovym tematum.

Tak se jim věnuj a do ostatní diskuze nestrkej čumák ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....... Ráno to zase vrátím.......

Jednoho vzdycky potesi, kdyz ma pravdu, diky :D

 

Btw snazis se uklidit si svuj vlastni bordel, tak jsem nejak nepochopil, proc s tim prudis tech 99% prima typku, co delaj tohle forum tim, cim pro vetsinu z nas je.

Prima mistem pro traveni volnyho casu a komunitou, ze ktery vzeslo spousta super kamaradstvi.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra 2.0: Dobře, v tom případě se omlouvám, vycházel jsem z toho, co jsem viděl u Tvého profilu, ale stejně si stojím za tím, co jsem napsal - neříkám, že musím všechno, ale podle toho, co čtu i v tomto vlákně je to o tom, že si tam každý našel to své. Ale obecně vzato jsem do některých témat nahlížel velmi často a rád. Za sebe budu rád, když to Kamil zpřístupní a určitě si nemyslím, že by to bylo trvalé, to by to tady stran účastníků dost povadlo, což by bylo škoda (vyjma těch, co tady fakt jen vysírají, ale mám dojem, že ti už jsou nadobro pryč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoho vzdycky potrsi, kdyz ma pravdu, diky :D

 

Btw snazis se uklidit si svuj vlastni bordel, tak jsem nejak nepochopil, proc s tim prudis tech 99% prima typku, co delaj tohle forum tim, cim pro vetsinu z nas je.

Prima mistem pro traveni volnyho casu a komunitou, ze ktery vzeslo spousta super kamaradstvi.

Jenže on ten Kamil má v mnohém pravdu, stává se z toho žumpa, kde dominuje několik kašpárků. To, že jsou "chránění", nebo jak to nazvat, je věc druhá. Už tu zaznělo, že pokud nemáš Rolády, boty za pytel zlatých, kudlu z meteoritu atd. tak jsi lůzr.

Jako varování to poslouží, ale otázkou zůstává, jestli to pomyslné 1% se poučí. Já jsem tu docela dlouho, ale poslední rok už jen spíš čtu, protože nemám chuť číst komentáře kašpárků, co chytají za slovo a dělají tady z toho tu žumpu. A to nejsem sám, podobně smýšlejících členů je dost, to vím. 

Byla doba, kdy jsem na forum chodil pro radu, pro relevantní informace, ale ta je pryč. A to je škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim?

Že možností věnovat se hodinkovým tématům máš až až stejně tak jako my, kteří se jim věnujeme. A pokud nemáš jiné zájmy, tak ten čumec do ostatní diskuze prostě nestrkej. Já, jelikož na žádném jiném diskuzním fóru nejsem, ani na facebůku jelikož na to moc nejsem, tak čas od času se dozvím v ostatní diskuzi dost zajímavých informací a navíc tam často debatuji se členy, které osobně znám a máme společné zájmy. Srozumitelné ty Prosím? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...