Přejít na obsah

Upgrade (nová verze fora) / Problémy sem!


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak jsem před chvílí šel dnes poprvé na fórum a nestačil jsem čumět :) Dřív byly na mobilu nahoře nejdřív aktualizace stavu a pak nejnovější témata a pak teprve samotné fórum. Teď je nejdřív fórum a statusy a nejnovější témata jsou až dole. (používám Operu mini a zobrazení v jednom dlouhém sloupci). Ale nevypadá to špatně. Akorát zas nevím, co který piktogram znamená. Např. ten znak < s kuličkama na konci ramen mezi číslem příspěvku a nickem. A ještě mi trochu vadí, že v každé sekci je u posledního příspěvku i avatar. Paradoxně je největší prázdný avatar, jako mám třeba já nebo nový root admin. Zabírá mi třetinu displeje na výšku. Je třeba tak velký jako 2*2 běžné avatary, např. sectův. Nedá se to někde vypnout? Sám slibuju, že zítra si přidám svůj tradiční avatar, ať ostatním nezabírám místo na displeji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře.

 

PS: Jen by mne zajímalo, zda nová verze fóra bude lépe odolávat zde známé a časté chybě : 503..  Dík za odpověď.

 

znama chyba 503 se mi dnes nekolikrat obejevila a doufam ze po mirnem poladeni se eliminuje na nulu :)

 

Jinak jsem pridal znovu skin "Baisik" otestujte ho jestli je OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem aplikci stahl a bohuzel nevim, co dale. Jsem v NL na iP pres wifi a nezvladam najit na googlu nejakou radu...

kde presne v nl? mozna by to leccos vysvetlilo :D

 

nejsi nekde pobliz rembrandtplein, amstr, vid? :) tam naj prej rusicky

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znama chyba 503 se mi dnes nekolikrat obejevila a doufam ze po mirnem poladeni se eliminuje na nulu :)

 

Jinak jsem pridal znovu skin "Baisik" otestujte ho jestli je OK

Tak teď mi už Baisik funguje - díky. A až se to tady nějak vychytá a rozhejbe a zaběhne, kdyby se ještě podařila nějaká tmavší verze - něco jako bylo v minulé variantě chronomagu, tak by to bylo skvělé - tohle je hodně světlé a nepříjemné do očí.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...