Přejít na obsah

Upgrade (nová verze fora) / Problémy sem!


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak na PC to jede při prvním spuštění laickým pohledem v pohodě. Nevím jestli všechny funkce, budu se muset nejprve zorientovat. Koukám na to zatím jako vejr. Dost mi do očí řeže ta bílá, neškodilo by trochu do šediva nebo tak něco....Datum registrace po najetí myší na nick se skutečně zobrazuje. Přikládám fotku toho mého tabletího mrzáka. Tlačítko na uložení displeje tam fakt chybí....mezipaměť vymazat neumíme, nějak to budu muset časem vysosat. Zapnout a vypnout nepomohlo. Ještě zkusím jak to frčí na iphonu. To bude taky má premiéra.... :baby:

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by ještě zajímalo, proč mají některá nepřečtená vlákna před názvem hvězdičku a jiná kolečko?

A něšlo by to ten znak zvětšit? Beztak bude většina klikat právě tam, aby se dostali na první nepřečtený příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PTiCA - neznáš řešení, prosím?

Zčernal mi svět..

 

Muzes prosim smazat mezipamet prohlizece? viz. zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/59662-upgrade-nová-verze-fora-problémy-sem/?p=909587

 

pokud to nepomuze tak znovu napis.

 

Jinak jeste dam prepocitat prispevky a snad to pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes prosim smazat mezipamet prohlizece? viz. zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/59662-upgrade-nová-verze-fora-problémy-sem/?p=909587

 

pokud to nepomuze tak znovu napis.

 

Jinak jeste dam prepocitat prispevky a snad to pomuze...

Taky mám ten problém - i po smazání mezipaměti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když někdo odpoví v tématu na nějaký předešlý příspěvek obsahující nějakou konkrétní myšlenku/úvahu, tak se v odpovědí oběví pouze orámovaný text původního příspěvku, ale beze jména autora a data vytvoření. Vzhledem k tomu, že jsme na diskusním fóru a podle těchto klíčů lze vystopovat návaznosti konkrétní diskuse, tak to je pro mne problém dost podstatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o tmavy motiv fora. Mel jsem vzdy ten nejtmavejsi a na tu bilou na mem velkem monitoru se neda moc koukat... 

 

A podivat se na nove prispevky.. neda se to pridat na kazdou stranku? Myslim, ze to takhle na starem foru bylo, ale ted musim vyjet na titulni stranku a tam teprve na to kliknout...

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po vetsinu dne koukam na forum na mobilu. uz me to ale nebavi, protoze se mi to nezobrazuje v mobilni verzi jako drive,ale pouze jako desktop. poradi nekdo? opravdu me nebavi po kazdym nacteni stranky ty blechy zvetsovat.diky

 

Co máš za mobil? Výrobce, značka, operační systém, používaný prohlížeč potřebuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem super vychytavku - v seznamu ingnorovanych clenu driv slo nastavit, zda zablokuju SZ nebo prispevky. Ted pribila volba blokace podpisu. To drive slo uplatnit bud na vsechny nebo na nikoho.

 

Takze pokud jako ja radi ctete podpisy nekterych clenu a pritom vas muze slak trefit z podpisu clenu ktere jsou na pul stranky, mate reseni. Dejte si dotycneho na ignore list, ale nezakazujte jeho posty a SZ, zakazte jen jeho podpis.

 

Jinak nove forum a jeho moznosti se mi libi cim dal vic... super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam sonyericsson xperia mini, android 2.5tusim, prohlizec Opera. diky

 

Respektive zkus mi opsat ten User Agent String třeba odtud: http://whatsmyuseragent.com - podle toho zkontroluju, jestli se to mapuje na mobil nebo desktop. Android se mapuje na Mobilní verzi, Opera ovšem na Desktop verzi... takže se to asi někde tluče, třeba na pořadí slov :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jde o to jestli se jedna o Opera Mini nebo Opera Mobile, Opera Mini se mapuje automaticky na mobilní verzi, Opera Mobile má v Nastavení > Pokročilé > User Agent možnost si zvolit jestli se má mapovat jako Desktop nebo Mobilní....

alespoň já to tam mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...