Přejít na obsah

Upgrade (nová verze fora) / Problémy sem!


PTiCA

Doporučené příspěvky

Nemám rád změny, ale což... :)

 

Určitě bych uvítal více skinů, hlavně nějaký neagresivní barevně (ani bílý, ani černý, něco mezi jako byl minule ten světle zelený).

 

U zobrazení názvu tématu je vpravo sekce, ve které je - např. Prodám, Všeobecná diskuse apod... - toto označení je ale hodně nepřehledné, je hned u konce názvu tématu... bylo by dle mého skromného názoru lepší, kdyby bylo v samostatném sloupci, jak tomu bylo dříve, pro rychlejší orientaci

 

Dá se nějak vyhodit to menu vlevo (zobrazuje se mi, když dám "zobrazit nové příspěvky")?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád změny, ale což... :)

 

Určitě bych uvítal více skinů, hlavně nějaký neagresivní barevně (ani bílý, ani černý, něco mezi jako byl minule ten světle zelený).

 

U zobrazení názvu tématu je vpravo sekce, ve které je - např. Prodám, Všeobecná diskuse apod... - toto označení je ale hodně nepřehledné, je hned u konce názvu tématu... bylo by dle mého skromného názoru lepší, kdyby bylo v samostatném sloupci, jak tomu bylo dříve, pro rychlejší orientaci

 

Dá se nějak vyhodit to menu vlevo (zobrazuje se mi, když dám "zobrazit nové příspěvky")?

 

 

Také bych uvítal to vyhození menu vlevo.

 

A ještě jeden dotaz, jde nějak udělat , abych při rozkliknutí vlákna, nemusel klikat na kolečko/ hvězdičku, když chci viděl pouze moje nepřečtené a ne vlákno od začátku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

já tam tuhle nabídku vůbec nemám...když dám nastavení, pokročilé tak tam mám jen volbu: Tlačítko ukončit, Protokol, Zkouška připojení, Odkazy úvodní stránky...takže jsem v pasti :death:

Zkusil bych instalovat novější verzi Opery,nebo zkus prohlížeč Chrome.Je gratis a mobilni verze ti pofrci bez nutnosti nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně vadí dvě věci na mobilní verzi - jednak to teď už nezobrazuje na které stránce vlákna se nacházím, jednak se tam pořád uprostřed zobrazuje černý obdélníček s nápisem "Nahrávám" a visí a zaclání tam.

Upraveno uživatelem Rob2805
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam len jedinu vyhradu, ako sa zapina to udelatko, ktore ma navedie po otvoreni vlakna na poslednu precitanu stranu??? momentalne mi vzdy otvara vlakana na prvej strane a som z toho na prasky :)

úplne vpravo klikni na dátum + čas pod nickom a nastaví sa ti posledný príspevok vo vlákne

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...