Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já mu psal mail dnes ráno a odpověd po 3 hodinách takže ok.

 

Jinak runy jem si teda nevšimnul - bral bych to spíš jako logo firmy, ne? :) nebo je vtom podprahově právě něco schovanýho myslíš? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mu psal mail dnes ráno a odpověd po 3 hodinách takže ok.

 

Jinak runy jem si teda nevšimnul - bral bych to spíš jako logo firmy, ne? :) nebo je vtom podprahově právě něco schovanýho myslíš? :))

 

 

 

 

Jasne ze to muze byt logo firmy a treba puvodne ve vetsim to vypada uplne jinak, jen v tyhle miniature to muze vypadat tak, ze ja v tom vidim neco co tam neni, z niceho ho neobvinuju :-) Svoji praci dela dobre, jen me to vzdycky uhodi do oci kdyz otevru jeho stranky

Upraveno uživatelem Gres
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmíň 100× už se řešilo že Šulc je obývákovej přeposílač = šedý dealer, který za dodané zboží ručí maximálně svým trikem. Skladem kromě vratek nedrží nic, svá videa natáčí z "procházejících kousků" (proto některým dojdou rozbalené a upatlané) - a vzpomínám si že se dlouhá léta (kromě "CRM přes e-mail") nezalamoval ani s účetnictvím, čímž u mě pokaždé skončil dřív než začal. Chápu že spoustě koloušků vyděšených z nákupů v USA, na Ebay a jinde tím svého času ušetřil starosti - nicméně nejde o charitu a za své zprostředkování si vždycky nechal zaplatit.

Upřímně, podobný amaterismus měl smysl někdy před 15-20 lety a ne dnes, když u nás kudly všeho druhu prodává spousta solidnějších obchodníků (nuz.cz, kapesni-noze.cz, mujnuz.cz, highlife.cz, Rossler, vlastně i ten moskyt...) s kamennou prodejnou, spoustou kousků skladem a možností ohmatání na vlastní pracky. Jediné "plus" které v přežívání páně Šulcova byznysu vidím tak spočívá v impozantním archivu produktových videí na trubce, která za ta léta stihnul napáchat a díky kterým na něj strejda Google dodnes řadu lidí navádí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja i kamosi se Sulcem taky v pohode (kamarad pouzive ke sve spokojenosti leta), ale je pravda, ze jsme nikdo niko neresili nejaky problem (na knife foru ale lidi docela nadavali pri vratkach a resenim cehokoliv nestandardniho). Hlavnim duvodem proc tam nakupujeme jsou popisy/videa a taky fakt dobry ceny. Resp kdyz srovnam pavouka na nuz.cz a noze-nuz, tak jsme radove na nuz.cz napr. pres 7k a u Sulce kolem 5k.

Nuz cz. ma teda web, ze skoro zlatej Sulc. Navic maji casto slevy (treba ted 20%). Ale ty kecy co tam Sulc ma, jak nekontroluje zbozi, kdyz posila, ze je to veci vyrobce - to uz snad do dnesniho stoleti nepatri.

 

Me prijde, ze ty shopy se nekrejou ve vsem resp dobre se doplnujou. Pavouka maji vsichni, ale chces LionSteel? Musis na kapesni noze. Chces Sebinu? Tak mujnuz.cz. Benchmade? Nuz.cz. Sulc ma zase spoustu jinejch veci. Highlife na me pusobi teda pofiderne velmi.

Kez by vsichni meli prehledny shop a servis jako mujnuz a kapesni noze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši poraďte jakej entry zavírák mám objednat (jako první?) uplně jsem tomu teď propadl :)

vím. je to podle toho co se mi líbí ale mě se líběj všechny (a všechny najednou kupovat nechci) číst rozměry umim a nějak nůž vlastně ani nepotřebuju... spíš mi na piště co mi třeba mohlo utéct co vidí jen zkušení..

 

z asi 15 adeptů jsem nakonec vybral tyto 3 finalisty:

 

http://www.noze-nuz.com/coldsteel/CS20NQL.php

http://www.noze-nuz.com/steel-will/SMGF6110.php

http://www.noze-nuz.com/spyderco/SC122PBK.php

 

 

díky :)

 

Ja se primlouvam za Spyderco. Ta kruhova dira na otevirani je snad nejlepsi :-)

Jinak v teto cene urcite stoji za zvazeni Byrd od Spyderca nebo RATka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tu řeší noze.nuz, tak já před asi pěti lety taky udělal rozpačitou zkušenost: chtěl jsem pro tátu k jubileu sadu japonských kuchyňáků. Podmínkou samozřejmě bylo dodání do určitého data. U sady, kterou jsem chtěl, mi p. Šulc nemohl garantovat včasný dodání, tak jsme se domluvili na jiné. So far so good, ale do smluveného data kudly nedorazily, komunikace nula. A nakonec se zpožděním přišla sada, kterou jsem chtěl původně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmíň 100× už se řešilo že Šulc je obývákovej přeposílač = šedý dealer, který za dodané zboží ručí maximálně svým trikem. Skladem kromě vratek nedrží nic, svá videa natáčí z "procházejících kousků" (proto některým dojdou rozbalené a upatlané) - a vzpomínám si že se dlouhá léta (kromě "CRM přes e-mail") nezalamoval ani s účetnictvím, čímž u mě pokaždé skončil dřív než začal. Chápu že spoustě koloušků vyděšených z nákupů v USA, na Ebay a jinde tím svého času ušetřil starosti - nicméně nejde o charitu a za své zprostředkování si vždycky nechal zaplatit.

Upřímně, podobný amaterismus měl smysl někdy před 15-20 lety a ne dnes, když u nás kudly všeho druhu prodává spousta solidnějších obchodníků (nuz.cz, kapesni-noze.cz, mujnuz.cz, highlife.cz, Rossler, vlastně i ten moskyt...) s kamennou prodejnou, spoustou kousků skladem a možností ohmatání na vlastní pracky. Jediné "plus" které v přežívání páně Šulcova byznysu vidím tak spočívá v impozantním archivu produktových videí na trubce, která za ta léta stihnul napáchat a díky kterým na něj strejda Google dodnes řadu lidí navádí...

Uplne vystizne, vcetne ucetnictvi..

Par krat jsem tam nakoupil, jednou reklamoval a kdyz uz chci koupit, kupuju jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...