Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Nepovolí, je to ocel na ocel. Isham to navrhnul dobře, akorát Číňanovi u brusky zapomněli zdůraznit že ideální úhel dosedací plochy čepele by měl být kolem 6-7°, takže i ten můj (před úpravou) "lepil" a Framelock pořádně nezaskakoval ani po vypodloženou část. Prostě čajna - žádná výstupní kontrola, hlavně to hezky zabalit a v případě stížností "Ty dostat od Alibaba sleva na druhá kousek"... :thumbsdown_anim:

 

@ggrand Tak v tomhle máš recht - osobně budu mít v kapse vždycky radši fórovej opinel a nebo švýcaráček co řeže, než centimetr tlustej rejč s výbrusem jak sekera. B)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové prosím o radu. Procházím vystřelováky a přijde mi to všechno tvarově dost na jedno brdo. Neexistuje něco ergonomičtějšího, co líp padne do ruky? Cena tak nějak do 15. 
Benchmade apb6800, v ruce sedí výborně. Pokud tedy chceš vystřelovací z boku.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Prochy68 napsal:

Benchmade apb6800, v ruce sedí výborně. Pokud tedy chceš vystřelovací 
 

Díky. Myslel jsem přední. Ale už je to pasé, ty tvary mi nesedí. Špatná ergonomie a malá ochrana před proklouznutím nože v ruce. Takže díky za tip, přesně tímto směrem se dívám. Jen trochu blíž k sousedům, Bölder s D2, automat, flipper je celkem jedno. A naštvalo mě, že katalog posílají jen firmám po Německu. Nože holt nejsou hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 8. 2020 v 23:43, Radek124 napsal:

@ggrand Hele, jako strojař beru skutečné=nudné testy nožů/ostří á la kolega Sandor na Knife.cz 

Mě tam potěšila zmínka o Mistrovi v broušení břitvy PetrS  ,ale stačilo  by mě umět brousit nože alespoň jak pan Sandor 🙂 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám několik let p801.

Za ty prachy super, nic v tom nehledej. Čína, ale "lepší". Je plochej, hladkej, elegantní. Při otvírání flipperem skáče úplně sám, má úžasně hladkej chod, kolíček je tam celkem zbytečnej.

Upraveno uživatelem cema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

Pánové co říkáte na nože Ruike p801/p108? Přijde mi to super za ty prachy, ale nevím jestli není někde háček? Díky 

Jsou to v poměru cena/kvalita celkem chválené nože, pomyslný háček nikde nehledej. Jinak už od oka lze hádat, že P801 má oproti P108 řezivější čepel. Jak už výše padlo, P801 se otvírá de facto flipperem, kolíčky na čepeli jsou spíš na okrasu (díky malým rozměrům je otevírání docela obtížné). Každopádně na YouTube najdeš spoustu zajímavých recenzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...