Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Fallkniven A1 - neverending story. Už jsem si párkrát myslel, že ho není třeba, jednou tuto kacířskou myšlenku i zrealizoval a už je zase zpět :)

Já mám v šuplíku asi 3 roky F1 připravenou na novou rukojeť (kožené kroužky... Nicméně ten nůž mi upřímně moc nechybí, VG10 není na survival zrovna ideál...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v šuplíku asi 3 roky F1 připravenou na novou rukojeť (kožené kroužky... Nicméně ten nůž mi upřímně moc nechybí, VG10 není na survival zrovna ideál...

To samé :-) S tím rozdílem, že mě právě vyhovuje...snad jen jako sekáč používám raději custom made elmax

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-16621-0-25276800-1466447585_thumb.jpgMne dnes prisli tieto dva - reate horizon D  a lionsteel kur.

Ten horizon D je vymazleny kusok, nenasiel som na nom ziadnu chybu - taky dokonaly cinan  :eek:

KUR je novinka od Lionsteel - paci sa mi ta povrchovka - nejaky black stonewash lionsteelovsky - podla mna sa celkom hodi k tej hnedej G10. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty Číňany furt nechápu - je to dražší jak Chris Reeve, někde jsem viděl fotky (no, někde, asi na Knifu), jak to pižlají v garáži div ne na koleně - a lezou jim z té garáže takovýhle vymazlený kusy? Kde se to naučili, že s tím vylízají zrovna teď? A najednou jich je plno, to je tenhle Reate, to je Kizer, a pak si nemůžu vzpomenout na tu třetí značku... o nože jsem se posledních pár let moc nezajímal, ale že bych až takhle zaspal dobu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty Číňany furt nechápu - je to dražší jak Chris Reeve, někde jsem viděl fotky (no, někde, asi na Knifu), jak to pižlají v garáži div ne na koleně - a lezou jim z té garáže takovýhle vymazlený kusy? Kde se to naučili, že s tím vylízají zrovna teď? A najednou jich je plno, to je tenhle Reate, to je Kizer, a pak si nemůžu vzpomenout na tu třetí značku... o nože jsem se posledních pár let moc nezajímal, ale že bych až takhle zaspal dobu?

Prekvapuje te ze i v Cine jsou sikovni lide?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este som nasiel cinsku firmu "weknife". Zatial teda maju iba jeden model - 601 ale to je tiez podla obrazkov a videa pecka.

Takze sikovni ludia tam su - len skoda ze vacsina z nich okopiruje overene znacky a modely - trebars shirogorova - potom sa tym serioznym tazsie presadzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera přišel GB2. Příjemné překvapení, už to není taková obluda jako první verze. M4 hodně sedí leštící pasty a spyderhole 11mm je na prd, celkově nůž váží cca jako Military, což je super. Chod tak 7/10.

 

Odesláno z telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl chvíli tuhle...a šla zase v nepozměněném stavu a bez přidání další stránky historie pryč :) Klasický příklad nože, který je až moc pěkný na to, aby se s ním pracovalo - nedokázal jsem v něm vidět nástroj :cool02:

post-39407-0-77517200-1466533903_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...