Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Trošku oživím toto vlákno. Vidím, že Kershaw je tady celkem oblíbený.

Udělal jsem si radost s Shallotem v damašku. Bude to můj první damaškový nůž. Je třeba věnovat této oceli nějakou extra pozornost například při broušení? Je křehčí? Předpokládám, že by se mohl zlomit jednodušeji jak "normální" ocel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kloubik Ja par chladnych kousku taky objednal, ale mam s tim tady v NYC problemy. Lidi me povazuji za blazna kdyz mam u sebe nuz. Obcas je problem se security. Zadnej med. jak je na tom Bay area?

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku oživím toto vlákno. Vidím, že Kershaw je tady celkem oblíbený.

Udělal jsem si radost s Shallotem v damašku. Bude to můj první damaškový nůž. Je třeba věnovat této oceli nějakou extra pozornost například při broušení? Je křehčí? Předpokládám, že by se mohl zlomit jednodušeji jak "normální" ocel.

Hele chovej se k tomu jako k obyc oceli, nepotrebuje to zadne extra zachazeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacsinou tam je aj drahsia ocel, preto je vyssia cena. Sprint run je drahsi aj preto, ze sa vyrobi len mensi pocet kusov, nie tisicky ako pri regular produkcii.

Na pouzivanie ale kludne regular produkciu, je lacnejsia a 99,9% ludi nepozna rozdiel.

 

Já mám pochopení úplně pro všecko, jen jsem se chtěl dobrat o co jde. Takže stejná kudla, jiný střenky, price +100%=sprint run. A ještě mi prozraďte, kde se to objednává, hledal jsem na Spyderco.com a nenašel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Rád bych se pochlubil svým novým EDC přírustkem. Po dlouhém hledání padla volba na Ontario RAT II. Nožik je vzhledem k ceně velice pěkně provedený, je maličký takže se dobře schova do kapsy u kalhot. Další výhodou je jeho civilnější vzhled takze se dá eliminovat případné faux pas, když ho vytahnete mezi lidma. :) Doporučuji!

post-32425-0-12403300-1479905192_thumb.jpg

post-32425-0-41147000-1479905272_thumb.jpg

post-32425-0-07605600-1479905305_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...