Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Manta: Oba předpokládám že chodí do práce, kromě eshopu.... Realizovali sme u nich chronomag objednávku 7 mcust na vánoce, vše šlo z japonska a jednotlivě k nám, ochotní, sleva 10% na větší počet kusů, termín trefili myslím dokonce z predstihem, avizovali ze uz je zásilka na celnici a ze budou rozesílat...

 

Pokud je opravdu v nemocnici, tak asi opravdu nestihaji... Vyckal bych, není se ceho bát

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že vyloženě multitool nechceš - no a pak ti z "ne úplně drahých nešvýcarských křiváčků" zbude buď klasický Mikov (lepší varianty Fixir a Predator?) a nebo modernější Čína - mrkni třeba na Ruike, nevypadá to jako úplný šmejd, produkuje to tuším stejná firma jako svítilny Fenix...

LD42.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

když to maj na skladě tak dny, když to doobjednávají z Japonska tak týdny, ale informují, jak se to hýbe

 

 

Ve středu odpo jsem objednal, vzápětí napsal, že nůž odešle v pátek. V pondělí jsem ho měl u sebe. Kudla byla skladem. 

 

Po více než měsíci mého otravování mám odpověď. -

V Japonsku není k dispozici a o čase, kdy ten můj vyrobí budu informován.

Milé, když inzerují dobu dodání podstatně kratší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že vyloženě multitool nechceš - no a pak ti z "ne úplně drahých nešvýcarských křiváčků" zbude buď klasický Mikov (lepší varianty Fixir a Predator?) a nebo modernější Čína - mrkni třeba na Ruike, nevypadá to jako úplný šmejd, produkuje to tuším stejná firma jako svítilny Fenix..

S Ruike mám výbornou zkušenost. Ruike P801 je jeden z top provedených nožů, které jsem měl v ruce. Jasně, ocel-práškovka může být lepší, střenky z titanu...ale každý, kdo si jej ohmatal, vyzkoušel smooooooth otevírání bez vůle, jde i gravitačně otevřít...zkrátka, nahradil Sebenzu 21 v mé kapse. Mám jej rok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim borci možno starší pamätajú  čo je toto za skladaci nožík? , značka sandrik aspoň tak som ho rozlúštil viete mi pomôcť ho identifikovať? Vďaka

 

Odedávna se tomu říká "žabka" a prodává se to doteď. Před pár lety to nejspíš zahlídnul nějaký "kreativec" od Spyderca, do čepele tomu vystrouhali zuby a díru a zuby - a prodávají to za dlouhé prachy jako "taktický" Civilian/Matriarch  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...