Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Před rokem jsem kupoval toto https://www.kronium.cz/nabijeci-celovka-fenix-hm50r/prod_1806.html a spokojenost, ač cena je vyšší. Výhoda je, že má více užití, jednak jako čelovka, jde to přikurovat na kolo a pak samozřejmě jde i do ruky, ač to už není tak pohodlné. Je malá, takže ji lze nosit i v jeanech, nebo v kabelce. Taky je super, že ji jde položit na zem a natočit dle potřeby, což se hodí, když v noci koukám na podvozek auta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě můžu doporučit https://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_391921.html

Jde koupit i s jiným reflektorem. Je ale na akumulátory 18650.

Souhlas, je naprosto boží. Já vzal s tím reflektorem, co má větší rozptyl.

Akumulátor je výhoda na aa, nebo aaa nemá baterka šanci moc dobře svítit. 18650 má skvělou výdrž. Jen je nevýhoda, že na to většina lidí nemá nabijecku.

 

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za baterku prosim? Shanim nejakou rozumnou. Mel jsem jednu, ktera krasne svitila, ale v nahodnych intervalech se v ni nafoukl clanek a nesel uz z toho kovoveho tela vyndat :-(

 

Omlouvám se, ale bohužel nemohu sloužit. Ty fotky jsou od cizích lidí z jiného zahraničního fóra a pokud tam k nim něco nenapíší, tak povětšinou nemám tušení, o co konkrétně jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když  už teda ty baterky, tak já takto. post-29493-0-89799400-1541238460_thumb.jpgpost-29493-0-51809700-1541238553_thumb.jpg

 

Ale současně bych potřeboval poradit, kde sehnat tenhle dobíjecí akumulátor. Sice jsem hledal, ale nějak se mi nedaří. Podotýkám - na foto to asi není vidět -  že nemá na konci ten výstupek, co běžně mají třeba tužkový baterky (sorry za popis, jsem na tyhle věci lama). post-29493-0-41623300-1541238572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...