Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Ypo, a tys měl taky nejakou mcustu ne? Je fakt, že je to malý, ale delkou cepele je to jak velký nože.... Taky s tím vnitřně bojuju, ale damasek, kování, je to kus remesla... I když sem to chtěl vyměnit za zt 350 :D

 

Akorát mě sere, že furt je to tuhý jak prase... Sem četl povolit ten čep, na to si netroufám... Čím to namazat? Mám wdcko, vazelinu ve spreji, sprej na loziska, silkal, konkor vsecko, kromě doporučovaneho balistolu, mam to koupit? Namazu nůž a vzduchovku

jasný ..... namaž nůž, vzduchovku, prkýnko na záchodě, boty ..... co se ti zlíbí ..... balistol je na všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je moc pekna kudla se zajimave resenou pojistkou. Vzdycky mam tendenci se nadchnout pro nejaky novy nuz, pak se ale podivam na svyho Bucka a nakupni kos zase vysypu... Sberatel nozu nastesti nejsem...

Jo Bucka mám taky, to je nadhernej nůž. Jenže ho mám v nějaký limitovaný edici a je mi líto ho nosit.. Pořád přemýšlím, že pořídím ještě jednoho. Teď dělají i vystřelovací, ale nemůžu najít žádné recenze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Bucka mám taky, to je nadhernej nůž. Jenže ho mám v nějaký limitovaný edici a je mi líto ho nosit.. Pořád přemýšlím, že pořídím ještě jednoho. Teď dělají i vystřelovací, ale nemůžu najít žádné recenze :-)

Ja mam prave obyc Vantage Pro a je to skvelej nuz. Nenapadnej, pritom lehkej, vypada masivne, ale dobrej do ruky, skvelej pracant. Zadne designove vifikundace. Uplne se v nozich neorientuju, jen to, co vidim tady ve vlakne. Ale nenapada me univerzalnejsi kudla, pritom za relativne smesnou cenu (tady se da sehnat tusim kolem 2k, ja ho kupoval jeste v US za lepsi cenu).

 

Mam pak jeste Buck Ranger, takova ta klasika, ale ten nenosim. Je poctivej, tezkej, lepsi dat na pouzdro na opasek. Opinel je fajn pracovni kudla. Jeste mam pak Boker Urban Trapper, ale ten uz ted taky moc nenosim. No, pak par svycaru od Wenger a Victorinox... Jo a jeden Leatherman, ideal na zkracovani tahu hodinek :D V nozich nastesti tak utopoenej nejsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam prave obyc Vantage Pro a je to skvelej nuz. Nenapadnej, pritom lehkej, vypada masivne, ale dobrej do ruky, skvelej pracant. Zadne designove vifikundace. Uplne se v nozich neorientuju, jen to, co vidim tady ve vlakne. Ale nenapada me univerzalnejsi kudla, pritom za relativne smesnou cenu (tady se da sehnat tusim kolem 2k, ja ho kupoval jeste v US za lepsi cenu).

 

Mam pak jeste Buck Ranger, takova ta klasika, ale ten nenosim. Je poctivej, tezkej, lepsi dat na pouzdro na opasek. Opinel je fajn pracovni kudla. Jeste mam pak Boker Urban Trapper, ale ten uz ted taky moc nenosim. No, pak par svycaru od Wenger a Victorinox... Jo a jeden Leatherman, ideal na zkracovani tahu hodinek :D V nozich nastesti tak utopoenej nejsem :)

 

Tak nemáš jich zrovna málo :-D

Upraveno uživatelem Dr.lee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si piš

jak seš spokojenej s tou svítilnou ?

 

to je taková jebka, že bych to nejradši hodil do popelnice ...... koupil jsem jí asi před čtrnácti dny a na nejvyšší výkon to rozesvítím tak třikrát a pak ani hovno, jak baterie ztratí sílu ...... chtěl jsem to místo tý vpravo, ale asi se k ní vrátím, protože ta svítí furt jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...