Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

klip je divnej .... kdyby tam nebyl vůbec tak by to bylo lepší, ale dá se sundat ....... co se týká a), tak o tom nejsem přesvědčený, páč ten nůž by měl evokovat tradiční španělskou navaju a tam mi ten moderní karbon nějak neštymuje

 

edit.......a když se do toho ponořím ještě hlouběji x název nože (wiki)

 

The term "gitano" evolved from the word "egiptano"[5] ("Egyptian"), which was the Old Spanish demonym for someone from "Egipto" (Egypt). "Egiptano" was the regular Spanish language adjective for someone from Egypt, however, in Middle and Modern Spanish the irregular adjective "egipcio" supplanted "egiptano" to mean Egyptian, while "gitano" went on to refer specifically to Romanis in Spain.

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten plast niečo vydrží..

No...tohle jsou takové ty reklamní sračky. Osobně nejvíc zatěžuju nůž v opačném směru(a vlastně jsem ani moc nepochopil honbu za těmato testama) a za další nikdo pak neřeší vzniklé vůle po takových testech a ty mě zajímají, páč čep čepele i pojistek je jen v plastu... Doufám, že je to v praxi rozvrzané k rozpadnutí, protože další nůž vůbec nepotřebuju a nechci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...tohle jsou takové ty reklamní sračky. Osobně nejvíc zatěžuju nůž v opačném směru(a vlastně jsem ani moc nepochopil honbu za těmato testama) a za další nikdo pak neřeší vzniklé vůle po takových testech a ty mě zajímají, páč čep čepele i pojistek je jen v plastu... Doufám, že je to v praxi rozvrzané k rozpadnutí, protože další nůž vůbec nepotřebuju a nechci :D

No, tieto testy sú o tom, či sa ti nôž nechcene nezavrie.. Ale pre mňa sú tiež zbytočne prehnané a viem na čo zatvárak chcem/môžem použiť bez poškodenia..

Ešte k tomu plastu.. To zase nie je PVC, plast je vlastne dehonestujúce pomenovanie, je to nejaký polymér a nie plast ako ABC, PVC a podobne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit, ze vsechny recony co jsem postoval fotku tak na nich byla patrna vule. Maji rucky z G10 a zadne kovovove vyztuzeni. U voygeru jsou hlinikove vlozky strenek tak tam je zaruka, ze to vydrzi vic. Kazdopadne tri ad lock neni pro kazdeho a neni to pozitek jen si tek s kudlou pocvakat. Palec boli uz po druhem zavreni. Kazdopadne pro me je voyager L pracovni kudla za par korun co kdyz bude treba nahradi pevny.

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem si v opinelu dal hlídač dostupnosti na nůž co nebyl skladem .... dnes přišel mail, že je skladem .... tak jsem ho teda rovnou koupil ..... a von už zase není skladem ...... není to úžasný :D

 

utratil sem za tejden 300e v opinelu ...... to je horší než hodinky .... a děti to pak hoděj do kamen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem v haraburdí jeden ze svých prvních nožů. Nosil jsem ho velice poctivě tak od 12let až do doby co jsem šel na vysokou. Dostal nějakou péči a lanyard navrch :-) Jsem si už vůbec nepamatoval že značka nože byla Cudeman. Úplně mě přepadla nostalgie.

b49b173294c9cc2c6bcaa6a896ae477d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...