Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Ciwe, kvůli Tvejm zhýralostem nemůže dělat na mým :frusty:

:lol2:

Ale jo. Dělá dál i ostatním (-:

Dneska dorazil jeden z Dark Série s čepelí bowie i ke mě (-:

Překvapilo mě, jak je lehký a subtilní. Zpracování i detaily jsou pro mě OK. Takovéto ?hrubé? začištění se mi líbí více

post-41349-0-84074000-1573035541_thumb.jpeg

post-41349-0-00571700-1573035560_thumb.jpeg

post-41349-0-68567900-1573035576_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo. Dělá dál i ostatním (-:

Dneska dorazil jeden z Dark Série s čepelí bowie i ke mě (-:

Překvapilo mě, jak je lehký a subtilní. Zpracování i detaily jsou pro mě OK. Takovéto ?hrubé? začištění se mi líbí více

Nečumí to moc z kapsy? Ten klip je tak nějak zvláštně profilovanej a vypadá hodně nízko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidět to je, ale za mě žádná traga. Spíš mi vadila ta ne/pruznost. Tak uvidím zítra po úpravě. Jinak on zřejmě pracuje na deep carry klipu, ale zřejmě ho nemá ještě odladenej.

 

Ptal ses ho na to nebo je to jen domněnka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal ses ho na to nebo je to jen domněnka?

Sám se o tom zmínil, když jsem ho prudil. Takže mi z toho vyplynulo to, co jsem napsal. Kromě toho by asi byl schopen tam dát běžnej klip, ale tomu se zřejmě brání poněvadž to není moc vzhledný (viditelný šroubky). Ale pokud by na tom někdo trval, asi by to šlo. No, zejtra jsem zvědav, jak se popral s tím mým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi přišel jeden tematickej. Zpracování skvely, hrany mi nevadí, čepel sheepfoot parádní, pružnost klipu v pohode, ale nutné potrebuju deep carry, pak to bude na dlouho jedinej nůž co budu potrebovat.

d9528fed6f83a1444ae8732faf43f677.jpg5e31090c1f36d640ca4b3314903eb29c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi to dorazilo. Účel splněn zejména u těch střenek, kde to na pohled ani není vidět, ale na omak je to dost znát. A hlavně když je nůž v kapse, nedrbu si o to hřbet ruky, když tam hledám něco jinýho.

 

Klip taky upravil, je skutečně pružnější a už jde navlíknout přes kapsu bez nějakýho dramatickýho úsilí. Nicméně je to ještě prvek, kde bych si dokázal představit nějaký zlepšení. Uvidím v provozu, možná to bude v pohodě. Jinak to, že je kudla vidět, je mi celkem šumák. 

 

Edit: Jo a myslím, že všichni vlastníci potvrdí, že v reálu na tom fakt nic nepůsobí jakkoli subtilně a ohledně výdrže bych teda neměl sebemenší obavy.

post-29493-0-56976000-1573137060_thumb.jpg

post-29493-0-97156400-1573137068_thumb.jpg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...