Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Oplt napsal:

Ahoj,

nemáte prosím někdo zkušenost s tímto klonem

www.vystrelovacinoze.cz/Vystrelovaci-nuz-Delta-Elite-cerny-1134-d161.htm

 

Neviem ako sú kvalitne vyrobené tieto kopie , ja mám Lightning tiež z tohto eshopu, pišu ,že je made in Taiwan, asi áno, oceľ čepeľe je dobrá verím ,že je to c440, mechanicky funguje už vyše roka, mám naňom kus doprasenú fazetu, tak mi prišiel, ale to si časom pri brúsení opravím. Na microtech nemám prachy, Lightning som chcel už dávno ,dakedy sa tu o ňom pisalo ,že je to dobre vyrobené OTFko , aj na nože núž, vo videu ho chvalil, prešlo veľa rokov a nikde som ho nevidel na predaj, až raz nahodou v tomto ešhope som ho videl.

Edit: je to prekopirovane z knife.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k těm mým přírůstků, Spyderco byl9 velmi příjemné překvapení. Parádní do ruky, lehký nožík. Sebenza. Co k tomu říct. Kus nože, jistě kvalitně provedeného. Nicméně zatím asi nedokážu docenit co ostatní (ta aura zde kolem ní je velká) a třeba ZT Small Sinkevich mi tak nějak prirostl k srdci víc.

Asi si ještě nechám udělat nějaký nůž od Uncovskeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se někdo chtěl zbavovat nějakého vystrelovaku od Microtechu ať mi klidně napíše... Jak to tu tak čtu, tak bych to asi i zkusil... Model říct nedokážu, zas tak jsem to nestudoval...

Ultratech a Trodoon a Dirac....to jsou EDC, co by tě mohly zajímat :)

 

Trodoon se hodí při cestách mhd

 

No a kdyby jsi byl moc velká hračička, tak v garáži si můžeš hrát s tímto modelem:

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...