Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@mAra_: No pěkně jste to těm Moskytům pánové vybílili - ještě že tam amatéři nemají filtr "jen skladem"  :speak_cool:

 

Apropos, pokud by někdo vybíral a zamotal se do velikostí těch hraček, narazil jsem na tenhle pěkný obrázek (nový Dirac je o fous menší než UTX85):

microtechotfnamed1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_: No pěkně jste to těm Moskytům pánové vybílili - ještě že tam amatéři nemají filtr "jen skladem" :speak_cool:

 

 

To me taky dost vadilo to jejich filtrování... Naštěstí ten co mi padl do oka měli skladem, takže se mi dost ulevilo, že nemusím čekat na objednání, které ani nevím jak dlouho by trvalo...

 

>P3k mcusta je fajn nožík... Já tu svou ztratil na houbách a dodnes mě to štve.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me taky dost vadilo to jejich filtrování... Naštěstí ten co mi padl do oka měli skladem, takže se mi dost ulevilo, že nemusím čekat na objednání, které ani nevím jak dlouho by trvalo...

 

>P3k mcusta je fajn nožík... Já tu svou ztratil na houbách a dodnes mě to štve.

MCustu mám černou od syna k narozeninám a s tím damaškem i velikosti je to ideální EDC , který dost lidem nedá spát. Je to návyková kudlička. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych na vás přátelé dotaz, kdo všechno dělá drátěný klip mimo spyderca? Už dlouho mne to láká vyzkoušet, zrovna na té Mcustě mi klip hodně vadí, i když ji mám dlouho, na ten klip jsem si nezvykl. A ten drát bych ctěl zkusit ale zrovny modely od pavouků které jej mají se mi moc nelíbí, nebo mi to na zkoušku přijde příliš velký rozpočet. Máte nějaký tip? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký, kdes objednaval prosimte? Já pořad váhám jestli žlutý nebo zelený :D

Koupil jsem tady

Má dobré reference tady i na knife.cz

Je ochotný a rychlý.

 

 

>P3k mcusta je fajn nožík... Já tu svou ztratil na houbách a dodnes mě to štve.

proto jsem si objednal ještě druhou :)

 

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_: No pěkně jste to těm Moskytům pánové vybílili - ještě že tam amatéři nemají filtr "jen skladem"  :speak_cool:

 

Apropos, pokud by někdo vybíral a zamotal se do velikostí těch hraček, narazil jsem na tenhle pěkný obrázek (nový Dirac je o fous menší než UTX85):

úplně jsem zapomněl, že ještě potřebuji scarab místo trodoona, díky za připomenutí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem tady

Má dobré reference tady i na knife.cz

Je ochotný a rychlý.

proto jsem si objednal ještě druhou :)

 

Tak to mas stesti, v CR uz pry udajne je vsude novejsi verze.

Bohuzel pred nejakou dobou jsem objednal a byl zklaman. Klip je horsi na drihe strane, sroubky drzici strenky jen dva, napis nikde.

Stale jsem resil jestli jsem neobdrzel fake, ale nakonec mi na origo strankach potvrdili ze se jedna o novou verzi.

No a ze dvou obchodu v CR mam info, ze uz tuto starsi nemaji :-(

Tak ji nosim bez klipu a premyslim ze si vyrobim aspon nejaky vlastni, hezci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas stesti,

 

Je to tak, ještě jsem na to přišel zavčasu, a tak jsem si obě kudličky pohlídal. Ten facelift se jim nepovedl.

Nový klip vypadá, jako by ho tam šoupli z reklamní prupisky. Ale někomu to třeba bude vyhovovat, protože je na opačné straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ta strana ano, ale celkove to jeho pridelani. Sroubky zasahuji az do dirky pro provazek. Navic celkove je to kus plechu na necem hezkem.

Chybejici napis ozelim, klip jsem sundal, ale ty tri sroubky tam vypadaji lepe. Nozik drzi ale me to pak prijde jako neco krehciho.

No kdyby se chtel nekdo zbavit te puvodni verze snad v jakekoliv barve, tak se ho ujmu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...