Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Vytuněnej Victorinox se spešl střenkama by byl fajn. Co takhle nahradit některé nástroje těmi hodinářskými? Napadá mě vystěžejkovač, pak třeba nožík na pevná dýnka atd.

Problém môže byť s tým "vystěžejkovačem" - pokiaľ viem, Vinox to nerobí a bolo by to teda na zakázku u niekoho (neviem, či má Vojto na to vybavenie)..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba by stačila jen "tyčka" se závitem kam by pasovaly Bergeon hroty. Ale tak to by se musel vyjádřit někdo znalejší, jestli je to byť jen trochu reálné tohle sestrojit :-)

Problém môže byť s tým "vystěžejkovačem" - pokiaľ viem, Vinox to nerobí a bolo by to teda na zakázku u niekoho (neviem, či má Vojto na to vybavenie)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wenger umi vystezejkovac, sem ani netusil a myslel jsem si ze je to chujovina :-)

Edit: Ale jak tak na to koukam tak je to celkem humac a ten ?nuz? je zbytecne sirokej...

 

No tuplem s těma hovadníma "Evo" střenkama... měl jsem placatější Classic, ale pak jsem ve výprodeji u Acronu narazil na "koženou prémiovku":

post-18308-0-91341200-1579899542_thumb.jpgpost-18308-0-51195500-1579899825_thumb.jpg

Dneska už je to nesehnatelnej sběratelskej kousek, ale na hodinkové záležitosti funguje perfektně  :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno pročítám dlouho. Jednou jsem na něj omylem kliknul, začetl se a říkal si, proč na hodinkovém fóru blbnou s nožema? Vždycky mi stačil malý švýcarák. Mno, co vám budu povídat....už se mi to taky začalo líbit a něco přikoupil.

A když drahá poprvé viděla Harpy, tak se ptala, k čemu jako tohle je?...8986747533bdb7f28061170dd3abbf26.jpgříkám na hovno...., ale je to krásný. Miluju ten orlí drápek.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám tohle složení, snad ještě koupím Mcustu 121G a zamknu to tu...

 

Od shora:

Victorinox Outrider, mám ho už 10 let jako EDC, bohužel mnoho nožů sem prodal, protože sem stejně nosil dva... Asi blbost.co?

 

Opinel no.8 inox... Koupen včera, bude do šuplíku v práci

 

Fox 447 SF... Poměrně macek, čepel 9 cm, rukojet 14 cm, tupá špička, onehand, linerlock se zámkem, řezač pásů, hrot na sklo, ta žlutá část je fluorescentní, za dvojku hodně muziky... Mám ho v autě

 

Falkniven S1... Outdoor, je to fultang verze

post-13209-0-04382400-1579954365_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okrem vystrelovakov sa pozrite aj na motyle, s nimi je mozno este viac srandy :D

Toto bola zase rada...Uz 45h cumim na motyle.

Znalci, co doporucite niekomu, kto nedrzal motyla v ruke? Skusit nejake zakladne triky, aby sa to dalo nosit v kapse + pouzitelny ako normalny noz.

 

Benchmade 51? 62? Alebo 87 z druhej ruky?

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...