Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Mne klip na klasickej sebke pripada v originale dostatocny, skor mi teda vadi ze nie je moc gate friendly. Na nozi ako takom mi trochu vadi otvaranie, tvar a umiestnenie kolika. Pouzivat sa to da, ale ked ho otvoris 30x za sebou rozboli ta palec. Podobny problem bude mat viac menej kazdy noz s tymto druhom poistky, ale za tieto peniaze sa to uz horsie odpusta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne drží na rifliach fest

Janko neskúšal si to náhodu na Chinos?

 

Odoslané z SM-N975F pomocou Tapatalku

buznagate nenosim :) ja som mal v ruke spolu 3 rozne kusy. a na kazdom z nich to bolo s tym klipom tak isto. takze omyl z mojej strany je vyluceny. dve boli tusim velke a jedna mala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja som s origo klipom na Sébine (či už malej, alebo veľkej) žiadny funkčný problém nemal.. Ale mne na ňom vadilo, že je hnusnýý :-D

Tak som kúpil Millit a teraz je to paráda.. Aj na TiLocka som hodil Milliťácky a na malú Sebinu som prehodil klip z TiLocka (aby som vás trocha zamotal)..

post-11325-1583507693,56.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja som s origo klipom na Sébine (či už malej, alebo veľkej) žiadny funkčný problém nemal.. Ale mne na ňom vadilo, že je hnusnýý :-D

Tak som kúpil Millit a teraz je to paráda.. Aj na TiLocka som hodil Milliťácky a na malú Sebinu som prehodil klip z TiLocka (aby som vás trocha zamotal)..

attachicon.gif IMG_20190816_095302.jpg

Tilock klio maju qj v cz

Aky je priam v porovnaní s klasikou? Milit vypredaný, mx gear chce 43usd za postu

Dik

 

Odoslané z SM-N975F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhovote mi toto

https://altonaer-silberwerkstatt.de/shop/taschenmesser/chris-reeve/sebenza-21/2102/chris-reeve-sebenza-21-cgg-lunar-landing?number=L21-1260

 

Prestal som fajcit, zdravotné problémy nový koníček noze

Nákup

Sebenza 21 Large plain

Sebenza 21 Large insigo

Umnumzaan

Microtech Ultratech

Koenig Arius

Zt 562 black

Zt 562 cf

Custom cf paneli na zt a sebenzi na Cuscadi

 

Asi mi....

 

Odoslané z SM-N975F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...