Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Lock bar stabilizatir chujovina.

Mel jsem namysli rozsireni framelocku ve tvaru ledviny se stejnym vybrani v nepohyblivem ramu noze, ktery prebira silu z framelocku na ram. Frame lock ma slabinu v tenke casti a ta snasi vsechno zatizeni vznikajici zaviranim noze proti pojistce a videl jsem nejake video, kde nejaky vyrobce predstavoval svoje noze a tuhle ficuru tam ma, jen jsem zapomnel, co hledat. Lip to popsat asi neumim,ani obr. Nenajdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotka. Jinak samozřejmě souhlas, osobně ho tahám skoro furt. Jen na zahradu beru spíš Ka-bara 4071, na něj prostě nedám dopustit a jsem rád, že jsem ho pořídil, dodkud ještě byl k sehnání. Btw synovi jsem včera dal do péče malýho Ka-bara, někdy se holt začít musí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lock bar stabilizatir chujovina.

Mel jsem namysli rozsireni framelocku ve tvaru ledviny se stejnym vybrani v nepohyblivem ramu noze, ktery prebira silu z framelocku na ram. Frame lock ma slabinu v tenke casti a ta snasi vsechno zatizeni vznikajici zaviranim noze proti pojistce a videl jsem nejake video, kde nejaky vyrobce predstavoval svoje noze a tuhle ficuru tam ma, jen jsem zapomnel, co hledat. Lip to popsat asi neumim,ani obr. Nenajdu.

Že je to, řekněme, zbytečnost, to nepopírám. Nicméně, buď nejsem dost nožomil nebo technický typ, ale netuším, co myslíš :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vás varoval.

Kolik te sily chces aplikovat na to ostri?

Ja to vzdy bral jen jako pojistku proti nrchtenemu zavreni. Jasne ze s tim omylem nekde tuknes pri sermovani rukou, ale to vydrzi. Chapu rozlozeni sil a namahani materialu, ale asi nemam predstavivost jake cinnosti pri rezani zpusobuji silu timto smerem?

Neni to rypani, jen me to zajima, ponevadz to na zadnem nozi nemam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...