Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Kolik te sily chces aplikovat na to ostri?

Ja to vzdy bral jen jako pojistku proti nrchtenemu zavreni. Jasne ze s tim omylem nekde tuknes pri sermovani rukou, ale to vydrzi. Chapu rozlozeni sil a namahani materialu, ale asi nemam predstavivost jake cinnosti pri rezani zpusobuji silu timto smerem?

Neni to rypani, jen me to zajima, ponevadz to na zadnem nozi nemam :-)

Na to jsem se neptal. Ptal jsem se, ktere noze to maji, protoze jsem to videl a prislo mi to jako elegantni reseni, ktere me driv nenapadlo. Reseni, ktere nicemu nevadi a ma jen pozitivni vliv.

Taky nechapu a klepu si na hlavu pri testech coldsteelu, kdy na nuz ve smeru zavirani zavesuji nakladak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já očekávám každým dnem Golia Viper ještě s původníma střenkama.Dlouho jsem ho chtěl,je to krásně udělaný univerzál z D2 aisi,krásně tlustá ve hřbetu kolem 6mm!Italové jsou v nožích trošku podcenovaný, ale uměj dělat moc dobrý a cenově zajimávý kudly,urcitě mu nechám vytunit střenky  z  nějakého zajímavého materiálu.

post-1779-0-15022400-1584825250_thumb.jpg

post-1779-0-13499500-1584825261_thumb.jpg

post-1779-0-87310300-1584825272_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je pěkná,na fotkách to není ono ale mněl jsem ji kdysi v ruce a je to opravdu pěkný nůž.Na živo působí velmi bytelně a kvalitně to fotka neukáže.Snad v pondělí dorazí udělám nějaké rychlocvaky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prezuto..koupil jsem si kvůli těm torxum takovou menší profi-sadu od Narexu.U Spyderco byly ty sroubky okamžitě žvýknuté.ZT je o chlup lepší ale povedlo se vše zůstalo OK.Ale i přesto myslím ze se dá v pohodě objednat-viz eBay.Videl jsem i mosazné,ty by byly super..

post-1779-0-56935100-1585132549_thumb.jpeg

post-1779-0-88807100-1585132567_thumb.jpeg

post-1779-0-93612000-1585132592_thumb.jpeg

post-1779-0-41175400-1585132614_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jé tak to neumím zvážit,nemám váhu ale ten spacer je odlehčený,vybraný takže taváha se nijak patrně, nezvýšila.Ale naopak nůž budí dojem ještě větší solidnosti.Dobré je,že díly jsou nádherně slícované,je to jak z fabriky..Žádné vůle,nebo mezery, atd.paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prezuto..koupil jsem si kvůli těm torxum takovou menší profi-sadu od Narexu.

Tak to je velká krása. Já budu dělat menší úpravu u ZT0450 Small Sinkevich. Konečně mám materiál na poště.

Jakou sadu jsi koupil? Budu to muset taky poresit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši poraďte jakej entry zavírák mám objednat (jako první?) uplně jsem tomu teď propadl :)
vím. je to podle toho co se mi líbí ale mě se líběj všechny (a všechny najednou kupovat nechci) číst rozměry umim a nějak nůž vlastně ani nepotřebuju... spíš mi na piště co mi třeba mohlo utéct co vidí jen zkušení..

 

z asi 15 adeptů jsem nakonec vybral tyto 3 finalisty:

 

http://www.noze-nuz.com/coldsteel/CS20NQL.php
http://www.noze-nuz.com/steel-will/SMGF6110.php
http://www.noze-nuz.com/spyderco/SC122PBK.php

 

 

díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplnění: mám eshop takže rozdělávám a balim balíky ale na to používáme ve skladu perořízky - takový ty plastový odlamovací... a v létě jezdim do přírody ale tam mi vždy stačila rybička :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copa? Modrý spacer piny? Kryt čepu? DC clip? Dej pak fotku, jsem zvědavej... Já mám (snad) na cestě 0452 v celotitanu fungl, pokud mi překupnice nelhala... Jo a když už půjdeš na poštu, osobně, bez asistentky, nezapomeň.

Ještě, že jsi se připomněl... :)

No pivot set, standoff, šroubky a tak. Nic dramatickyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...