Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já poslal minulou středu o půlnoci mail s objednávkou, ve čtvrtek odpověď a nůž na cestě a od pátku už si flipuju. A stejně to proběhlo za posledních 13 let už mnohokrát. Náhodou díky tomu jak se objednává mailem si můžu rychle ověřit co jsem tam vlastně kdy bral. Tak moje první byla 12.4.2007, Kershaw Steven Segal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam objednával mockrát,někdy bez problémů,někdy to drhlo.

Naposledy jsem objednával nůž skladem,borec ještě ten den odepsal ,že ok a že odpoledne předává poště.Po čtyřech dnech ,kdy se nic nedělo mu píšu co se děje,a on že jako sorry- nůž nemám ,a že ho objedal a bude za 14dní.Tak jsem objednal u konkurence o pár kaček dráž,ale přišel do 24hodin i s papričkou?.

Nože-nůž už nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na noze-nuz jsem objednával celkem 5x. Čtyřikrát bez problému. U páté objednávky mi přišla emailem omluva, že se omlouvá, ale vybraný nůž je dlouhodobě nesehnatelný. Nyní i přibližně po 20 dnech na webu neopraveno a pořad nabízen. Nožík jsem potom koupil u konkurence, kde byl skladem. O 500 Kč dráž, ale po objednání v pátek doručen v pondělí i s papričkou. A jsem rád, že ho mám.

Každopádně noze-nuz nezavrhuji a příště vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to tak fifty-fifty. Občas tam má fajn ceny, plus katalog hodně slušný.

Nicméně za poslední dobu dvakrát beze slova dopředu nedodal část objednávky. Na následný dotaz suše odpověděl, že prostě neměl/nesehnal/a já nevim co ještě.

Jednou jsem navíc objednával nad určitou hodnotu, bo tam měl docela fajn dárek (když už, tak už) a taky ? nedodal jednu maličkost, asi aby mi nemusel tu vocílku posílat.

Příště už na něj bodam.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobne zkusenosti jako ostatni. Asi tak 3x bez problemu, vzdy i rychla reakce na mail v 10 vecer. Druhy den posilal.

Posledni zklamani s Mcustou, za ktere asi nemuze on, ale upozornit mohl, ze uz je jina nez na videu, ale vzhledem k retrostrankam se zmeny asi nikdo nedocka.

Noze s paprickou proti tomu vzdy uplne bez problemu, dokonce po dohode dokazali sehnat i neco specialniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych p. Šulcovi nekřivdil, chyba bude možná i na mé straně: nože jsem měl pár dní v prohlížeči otevřené a vybíral a teď už ten co jsem vybral skladem skutečně není, tzn je možné ze měl jen 1ks a někdo ho koupil a on to zaktualizoval ve chvíli kdy to já už nekontroloval ale měl stále za dostupné... No za 14 dni čekám balíček.

 

To k teda k tomu zboží skladem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplňuji info ze včerejska: predevcirem jsem objednal, žádná reakce. Včera jsem se připomněl, žádná reakce. Dnes sms od PPL, že budou dnes doručovat. Takže vlastně jako dobrý..jen je to takový ne úplně zákaznický, když nemůže odepsat alespoň ?ok, posílám? a člověk neví nic :) No..má svůj styl prostě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me taky v pohode, nikdy sem s nim nemel problem a to sem od nej uz neco naobjednaval, dokonce jednou prislo i neco jineho v cca 3x vetsi cene, napsal sem mu co a jak, okamzita odpoved ze se omlouva, poslal jsem mu zpatky a za par dni sem mel co sem chtel plus darek a spousta balicku sirek ktery se me valej v supliku doted :-) I s komunikaci sem nikdy nemel problem. S cim mam leta trosku problem je ta runa v miniature stranky, ale to je spis asi jen muj osobni problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...