Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Ked sa tu riesia eshopy, tak mi neda nespomenut lamniu. Je to sice skandinavia, ale inak je podobne ako nakupivanie z CR - posta nad 3k zadarmoa je to tu tak za 3 dni, naviac je to velky, medzinarodne uznavany shop .

https://www.lamnia.com/

 

Lamnia vypada dobre, ale do 14 dni zpatky bych to vracet nechtel. + pripadna reklamace resit takhle na dalku. Ale urcite lepsi nez zaslani z USA apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to já už mám kvůli karanténě komplet KMFS sadu na broušení... a teď to vypadá, že mám objednaný nějaký nože na vyřezávání.. protože proč si nevyřezat třeba vařečku.... 

 

To se pak pochlub. S nářadím a i výtvorem. To mě zajímá. Btw z jakýho dřeva to děláš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatim z žádnýho... co sem načetl, tak bych měl sehnat ideálně lípu, třešeň nebo hrušku.. Vzal sem akorát set lžičkovýho a řezb. nožíku od Beavercraft.

Von to bude asi dlouhej proces ještě :D , ale jestli mi zůstane aspoň pár prstů, tak se pak třeba pochlubim, když z toho teda něco vyleze...

 

Ratku sem taky děsně potřeboval, ale víc užití má nakonec vobyč higonokami, ale přebroušená je, to zas jo! :D

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...