Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Fotky jistě přibudou, Dukusanovy jsou lepší než moje a ty další třeba budou ještě lepší. Každopádně díky všem, co to pomohli dotáhnout až sem a hlavně jeden velkej dík Mydlinkovi, bez něhož by to nemohlo vzniknout  :notworthy: .

 

Edit: sorry, já si ani nevšiml, že už nahože psal prischera.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujeme samozřejmě Tobě za skvělou organizaci a logistiku. Moje fotky rozhodně lepší nebyly, já tam dal jen dva rychlocvaky. Pořádný fotky hodím příští týden.

 

Zatim sme tady "tři z deseti" :)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako u vetsiny nozu me jako levaka desne irituje, ze to je strasne pravorukocentricke. Jinymi slovy ze na levaky se prdi. :-) Tolik hezkych nozu me odradilo jen tim, ze spona nesla dat na druhou stranu. No nic... mate to pekny. (A ten postesk neni myslen na tuhle desetikusovou limitku. Myslim to obecne.)

 

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako u vetsiny nozu me jako levaka desne irituje, ze to je strasne pravorukocentricke. Jinymi slovy ze na levaky se prdi. :-) Tolik hezkych nozu me odradilo jen tim, ze spona nesla dat na druhou stranu. No nic... mate to pekny. (A ten postesk neni myslen na tuhle desetikusovou limitku. Myslim to obecne.)

 

;)

Zrovna u limitky by to byvalo bylo resitelne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil ze zdravotní rouškové procházky, tak se můžu ke kolegům připojit. Díky hlavně Markovi a Vojtovi, myslím, že se to moc povedlo.

post-2894-0-45571700-1585930499_thumb.jpeg

post-2894-0-00503200-1585930519_thumb.jpeg

post-2894-0-62479700-1585930537_thumb.jpeg

post-2894-0-27785900-1585930557_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...