Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Tak jsem si vyskládal na stůl těch pár svých kudliček, abych si řekl, co chci dál. Určitě tam chybí pořádnej pevnej nůž, už se koukám po něčem od TRC knives, pak Sebenza 31 jsem na čekačce..no a ještě jedno ZT by mě asi taky potěšilo..asi velkej sinkevich.. Ukažte taky ;)

Potřebuješ ještě motýlka, ten Ti tam chybí ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ ještě motýlka, ten Ti tam chybí ;-)

To jsem zkoušel teď u kamaráda a to bych si ty prsty ufiknul nejmíň tři. To samý vystřelovák...do tejdne bych měl díru..v lepším případě ve stehně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nakej neck, co sem koupil od Frantika asi pred deseti lety. Nikdy jsem ho nikde nemel, ale rad ho pouzivam pri foceni jako doplnek :). Btw Fortisky maj 35mm, jen pro predstavu "velikosti" :)

 

post-18334-0-00734800-1580164489_thumb.jpg
Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsou na tom čeští výrobci Mikov a KDS Sedlčany? Má smysl něco pořídit jakože domácí značka, historie... nebo ne? Vystřelovák Mikov predátor, Tábornický od KDS.. i kuchyňáky mají vyloženě levné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak mi to nedalo a blejsnul jsem šuplík v práci. Toho levýho jsem si přinesl v kapse ;)

p.s. za mě Mikov jedině ze sentimentu. KDS v kuchni nenahraditelný, pokud s tím žena řeže buchty na plechu, žíly mi to netrhá  ;)

p.s.2 Vinoxy ani moc nenosím, ale prekérka nastane, když nějakej rozeberu, tak abych se mohl kdyžtak mrknout, jak to mají poskládaný :)

post-18109-0-65958800-1586155313_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...