Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

 

Jo, to záleží minimálně na 3 faktorech

 

1) Jak máš silnou gumu

 

2) Jak máš těžký kuličky

 

3) Jak s tím dobře umíš

 

Osobně dopočuju začít na jednoduchý gumě, koule 0,5mm - na ty zdvojený gumy to přemotat až po nějakých zkušenostech. Za jedno odpoledne už střílíš jak Bart Simpson. Není to žádná velká věda.

 

Já se přiznám, že mě osobně neodolatelně přitahují dopravní značky když jdu třeba polní cestou a vidím nějakou na 20 metrech, tak už úplně slyším jak zvoní :D Obzvlášť zákaz vjezdu už museli snad jako terč vymýšlet :D

 

Ještě že mi už dorazila nová zásoba střeliva :D ( přes 6 kg )

 

P.s.: Jo a klidně to někdo nahrňte do jinýho tématu, když to teda nejsou nože :D

 

attachicon.gifemail.seznam.cz.jpg

 

Tomasi, opravdu 0,5mm ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Pe?a Knives X-Series Trapper.. Túto X-Series vyrába pod Pe?ovou značkou Reate a je aj finančne prijateľnejšia ako jeho custom vecičky.. A pritom má X-Series na čepeli M390 a customy "len" RWL-34

Mě se hodně pozdává motýl Penasong, ale na blbnutí je to už celkem dost drahá sranda. Hlavně klasický tvar střenek a normálně použitelný tvar čepele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, Doxy, až se potkáme, ať už na srazu limitky nebo separátně, tak bych je rád zkusil. Ačkoli aktuálně nemám moc chrono snů, vlastně skoro žádný, tak Doxy bych zkusil rád. Jakej máš vlastně model?

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, Doxy, až se potkáme, ať už na srazu limitky nebo separátně, tak bych je rád zkusil. Ačkoli aktuálně nemám moc chrono snů, vlastně skoro žádný, tak Doxy bych zkusil rád. Jakej máš vlastně model?

Jasně, s tím počítám.

Mám SUB 1000T Professional.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...