Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 10. 5. 2020 v 18:53, prischera napsal:

Hele já to mám přesně naopak. Zůstal jsem in, jen abych netrhal partu a teď mi strašně baví. 

Mě baví taky, ale můžu zrovna já vlastně říct něco jinýho? Naštěstí si projednou nemusím nic vymýšlet, tahám ho furt, už jsem ho i trochu omlátil, když mi spadl na dlažbu, ale to k tomu patří. Tak jen doufám, že nejsme jediný dva spokojený ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem trošku ošoupal stonewash z exponovaných částí čepele a ta mi teď přijde úplně skvělá. Navíc se s ním opravdu dobře pracuje. Možná se konečně dočkám Genta z Dropu, tak se mi to v kapsách posune, ale aktuálně je to 70% Dividend, 20% dřevěná RATka a 10% CoAx RATka. A k tomu teda pořád v tašce laguiolka, protože nemá klip a bylo by jí to líto :-D

Edit: Se srazem počítám.

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, bandicoot napsal:

@dawe009 a dobrý co? Má to kouzlo. Já ho nedám z ruky. Naštěstí mi do kanclu nikdo jen tak neleze, tak si cvakam...

Jako mezi námi..je to strašnej krumpl :) Ale proste ho musíš mít rád. Je to takový milý, potěšil mě moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě bohužel limitka taky jen leží v šupleti, asi by i ležet mohla dál, ale bohužel z důvodu náhlé potřeby financí :( bych ji někomu, kdo z ní bude mít radost přenechal. Než půjde do inzerce, dám to sem mezi milovníky nožů ;) 

Jedná se Kershaw Dividend v oranžové L.E. Chronomagu - je to jedenáctý kus, kterým to všechno začalo a navíc s bonusem červenných střenek. Pokud mi za něj někdo dá 3333 je jeho.

Dividend_chrnmg_03.JPG

Dividend_chrnmg_sw_01_2.jpg

Dividend_chrnmg_final_01.jpg

Dividend_chrnmg_final_02.jpg

Dividend_chrnmg_final_03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, bandicoot napsal:

@dawe009 Je to jak píšeš. Když jsme v týhle cenový kategorii, tak mně dává větší smysl nožík sťukanej nějakým italským dědkem v kuchyni než precizní strojová kudla z Číny. Na začátku nožokariéry bych se z tý znatelný lidský ruky ale posral. 

To mi připomíná moji počáteční spolupráci s Mikovem, kdy byl každý nůž úplně jiný. A to včetně brusu na čepeli. Některé rovné, některé vlnovka... Něco už se zlepšilo, ale stále mají kus práce před sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 5. 2020 v 18:21, prischera napsal:

Já sebou vozím na vandry Horoně od Červa a k tomu zavírák. V poslední době hlavně Dividend.

 

 

 

 

Taky ho dost tahám, střídám ho s Ebonyboyem.

V 10. 5. 2020 v 23:24, Filip.J napsal:

Ty jo, vy jezdíte na vandry? :jawdrop:

 

Jezdím na vandry jako o život a tahám Divident.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybi jen Mora Companion HD v rezovce, ale nechtelo se mi jit do auta. Zelena snurka je hnus, ale uz jednou jsem diky te barve nasel nuz v lese. Kdybych si mel nechat jen jeden, byl by to cerny Real Steel zavirak e571, prvni nuz, co jsem si koupil a taky nejpraktictejsi-celoocelovy framelock se zamkem, perfektni nevtiravou zastitou pro prsty, relativne tenka cepel s plochym vybrusem, 14ovy Sandvik, kulickove loziska, deepcarry klip, hezke zpracovani a cena, pri ktere se o nuz nebojim.

 

IMG_20200513_183439.jpg

Upraveno uživatelem ggrand
Zapomnel jsem na svycarak!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...