Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, krtenek napsal:

Neni.

Taky se mi nezdá .Spíš vypustili poslední operaci a výstupní kontrola byla v karanténě .

Celkově mám dojem , že ten nožík má nějaké vlásečnice a já jsem další kafka....

Ale pokud by se případný majitel mohl mrknout jak je na tom jeho kousek , byl bych vděčen .

Nejspíše půjde zpět v rámci 14denní lhůty .

 

IMG_20200702_154044.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2020 v 12:13, dawe009 napsal:

Často si ho beru..

Teď koukám, že jsem chtěl reagovat nad ten post nad Tebou a Tvýho příspěvku si nějak nevšiml. Nicméně jsem rád, že slouží, já ho tahám taky často, vlastně ho teď střídám akorát s tím blackwash Karshaw a celkem mi to vyhovuje. Jenom na zahradu a do lesa beru spíš RATku nebo nejvíc KaBara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, bohus76 napsal:

Pokud si dobře pamatuju Tome, nemáš náhodou Tormeka ? ( Bruska pro neznalé).

Jojo, na Tormeku, nejdřív hrubost 220 a potom finiš hrubost 1000 a pak kůže + pasta. Hotový do 10 minut, vzhledem k ceně nože 600,- Kč ta oprava ještě dávala trochu smysl. 

Papír to řeže, tak to snad bude zas chvilku sloužit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Kamarád mi přinesl nůž na opravu 🙂 Normálně jsem se bál zeptat, co s tím ta jeho hvězda dělala :D 

 

To vím přesně, mám doma jeden skoro stejnej případ a taky na velký Tescomě. To tak občas ženská chce ukázat, jak je samostatná, že jako rozdělá oheň v grilu. No a vezme si polínko se schovaným hřebíkem. Ve chvíli,kdy se dotkne čepel hřebíku vezme druhý polínko a mlátí shora do nože, že to přece musí jít! Nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Americkej napsal:

To vím přesně, mám doma jeden skoro stejnej případ a taky na velký Tescomě. To tak občas ženská chce ukázat, jak je samostatná, že jako rozdělá oheň v grilu. No a vezme si polínko se schovaným hřebíkem. Ve chvíli,kdy se dotkne čepel hřebíku vezme druhý polínko a mlátí shora do nože, že to přece musí jít! Nejde.

Tvl! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak je to v clanku napsany ne?

Původní typ nože Cháron vyrobil nožíř Lubomír Maďarič z Brna, ovšem nůž, který se stal předmětem slavnostního předání 29. června, je dílem vojáků samotných, konkrétně kaplana praporu, nadporučíka Milana Novotného a několika dalších vojáků, které si Novotný zaškolil ve výrobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...