Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@Daemonultimate Pokud to nebudeš moc přenášet, co třeba něco ve stylu "hodinkovnice" od Deža? Nahoru můžeš posadit winder nebo normální hodinkovnici a design interiéru nijak neutrpí :speak_cool:

deejo-dee084-collectors-box-12-knives_wa

PS: Jinak si dovolím odkázat ještě na nástěnné řešení kolegy @Ivan Lelák (prostě skleněná vitrína přitisknutá na dýnko s molitanem, totéž doporučuje i můj dvorní nožíř), určené samozřejmě spíš pro výstavní artefakty než pro každodenní vyndávání a ňuchňání s vloženými fetiši :P 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to slovo "fetiš" vyznívá ironicky - ale upřímně, nůž kterej nemůžeš vzít do ruky je něco jako fotka artefaktu v cizí galerii, proto tomu nápadu s vitrínkou dodnes odolávám. Dost na tom že kromě unikátních kousků takhle do trezoru "pohřbívám" i své tikající poklady, aby doma zbytečně neprovokovaly... -_-

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nepobírám tu současnou vlnu karbonovejch střenek/příložek. Jako v automotive je to užití jasný, ale nožířství to podle mýho spíš degraduje. Teďka jsem jeden titan-CF pořídil, protože varianta v oboustranným titanu je vyprodaná beznadějně. Přitom výrobní náklady na obě varianty budou +/- stejný, spíš celokov lehce nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to kvůli subjektivní odolnosti při nošení na klipu - stačí hodit do stejné kapsy klíče a na fajnovém titanu už přibývají viditelné šrámy, zatímco na plastiku/laminátu nejsou tolik vidět, takže to usery zbytečně neštve a kudlu nosí o to raději... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako strojař vidím vždy strojně opracovaný kov nade vše. Rozhodně nad jakoukoli pryskyřici, lamino a podobná zvěrstva. Že by tady diktoval "hlas lidu" se mi nezdá už proto, že celo-titan verze je vyprodaná a stále poptávaná, zatímco CF se povaluje všude skladem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...