Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@shaggy Možná je to mimo mísu (neposlals foto ani typ), ale je to skutečně šroub a ne nýtek?

Jinak podobnou sviňárničku možná znají majitelé espress Jura z pokusů o samodomo rozdělání: plastová krytka s logem jde dolů snadno, ale za ní je "neuchytitelný" šroubek s malou oblou hlavou bez jakéhokoliv vybrání ...který je ve skutečnosti lehce eliptický a bez příslušného cajku (který má jen servis a pro trpělivé se dá objednat i z Číny) nebo vyrobení šlicu dremelkou (má smysl až po záruce) se dovnitř jen tak nedostanete... :censored:

61s+hDSCPpL._AC_SL1200_.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, obrbobr napsal:

Já taky tak 🙂

je to kufřík Pelican, do toho jsem si sehnal výplň EVA a pár minut práce s vyřezáním a je hotovo ...

DSC05436.jpg

Moc dobrý, jak nože tak pouzdro a provedení! Snad jen by to ještě chtělo pěnu do víka aby nemohly nože při přenosu vypadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2020 v 19:19, krtenek napsal:

Zkusim se tu poradit. Hledám subtilnější nůž typově jako Real Steel Metamorph Mk II nebo Boker Plus Urban Trapper. Musí být ale kratší, potřebuju délku čepele cca 7 cm. Dále musí být kompatní (ne tlustá ručka) a cenově do 2 tis. Nevíte o něčem takovým?

Jo a zapomněl sem na deep carry clip.

Pozri Böker Plus Exskelibur II , ocel C440 ,ručka G10 ,málen jednu titanovú príložku (liner poistku ) a titanoví klip, robí sa aj v celotitane ako framelock, ja mám Böker Plus Exskelibur I ,druhá fotka ,som snim sookojný, nekupuj Böker Plus Exskelimor ,to je podobný nôž ,ale inej koncepcie rúčky.

Boeker_Plus_Exskelibur_2-6.jpg

N_____Boker_Exsk_4d0a6a25584b7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...