Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 58 minutami, martigen napsal:

Ano, měl bych tam přijet v sobou v cca 14hod - potkáme se na pokec?

Budu tam určitě v sobotu, jen ještě nevím v kolik. Jedeme tam dva a ještě nemáme sladěný noty. Ale jinak rád samozřejmě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Dokusan napsal:

Small Sebenza 31 už je v Praze na proclení, uvidíme, zda bude do pátku. Po devíti měsících se dost těším a tuším, že přijde mírně zklamání 

Měl jsem ji v ruce jen chvíl (micarta inlay), ale přišla mi pocitově lepší než malá 21. Nakonec jsem vzal inkosi, ale i ta 31 byla moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro informaci, pokud by to někoho zajímalo (možná už to tady padlo). 

Clo na nože z USA je 8,5%. Takže celni dluh je pak 8,5% z ceny nože bez poštovného plus 21% z ceny nože a poštovních služeb plus náklady na proclení 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si to tam uzijte, me dve holky vcera rekli, ze nechtej mezi tolik lidi, rano me ukecavali, at nejedu, ze je hezky a ze se pujdem projet, no hodil jsem udicku do statusu, jestli nekdo nejede z Prahy, ze bych ho svezl, abych mel argument, nikdo nic, tak jsem to zgajloval taky a osedlame tak vsechny elektropohony a vyrazime do ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Waya03 napsal:

Jaký to bylo v tý Příbrami? Podepsaly se opatření na zážitku? Myšleno omezený počet lidí uvnitř, roušky a kdoví co ještě? Uvažuju že bych zítra ještě přeci jen jel.

hele byl jsem tam poprvé takže neumím srovnat ale mě s to líbilo. vevnitř ve dvou místnostech plno vystavovatelu (roušky povinné) a dole venku (bez rouššk) další vystavovatelé včetně kováře, řezbáře, bushcraft shopu s krakenem, žrádlo, kafe, nějaký oblečení, přívěsky apod. rozestupy nikdo nikde neřešil. Vystavovatelů nožů za hodně a 80% vystavených ruční výroba pevný a nejčastěji lovecký. Také nějaký příšělušenství a polotovary pro výrobu nožů i pouzder.. Příští rok pojedu zas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...