Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

hele byl jsem tam poprvé takže neumím srovnat ale mě s to líbilo. vevnitř ve dvou místnostech plno vystavovatelu (roušky povinné) a dole venku (bez rouššk) další vystavovatelé včetně kováře, řezbáře, bushcraft shopu s krakenem, žrádlo, kafe, nějaký oblečení, přívěsky apod. rozestupy nikdo nikde neřešil. Vystavovatelů nožů za hodně a 80% vystavených ruční výroba pevný a nejčastěji lovecký. Také nějaký příšělušenství a polotovary pro výrobu nožů i pouzder.. Příští rok pojedu zas.

Díky za report, povzbudil mě k návštěvě. V neděli hned ráno, vystavovatelů oproti loňsku tak asi 1/4, lidí velmi pomálu. Vůbec loni to byl pro mě neskutečný masakr, davy neskutečné. Měl jsem zálusk na další nožík od Červa, nebo něco od Pajla, ti tam však bohužel nebyli. Hezké nože měl Dohnal. Překvapil a potěšil mě oficiální dovozce značky Cudeman, který by mi prý mohl dodat jeden nostalgický kousek, nůž co jsem nosil asi od 11ti do 21ti let jako malej, neustále v kapse. Pořad ho vyrábějí, jen s lepší ocelí, bylo by hezký mýt ten historický dodrbaný kousek a nový vedle sebe. Taky mě potěšil dovozce Microtech, firma Mosquito. Měli je tam všechny vedle sebe a musím uznat že@Radek124 se svým Diracem má pravdu, ideální na kancelářský cvakání. Venku jsem obhlídnul řemeslníky, koupil dětem bezový píšťalky a jel jsem domů. Líbilo se mi tam, tak za rok zas snad už zas v trochu obsáhlejším formátu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Waya03 napsal:


Díky za report, povzbudil mě k návštěvě. V neděli hned ráno, vystavovatelů oproti loňsku tak asi 1/4, lidí velmi pomálu. Vůbec loni to byl pro mě neskutečný masakr, davy neskutečné. Měl jsem zálusk na další nožík od Červa, nebo něco od Pajla, ti tam však bohužel nebyli. Hezké nože měl Dohnal. Překvapil a potěšil mě oficiální dovozce značky Cudeman, který by mi prý mohl dodat jeden nostalgický kousek, nůž co jsem nosil asi od 11ti do 21ti let jako malej, neustále v kapse. Pořad ho vyrábějí, jen s lepší ocelí, bylo by hezký mýt ten historický dodrbaný kousek a nový vedle sebe. Taky mě potěšil dovozce Microtech, firma Mosquito. Měli je tam všechny vedle sebe a musím uznat že@Radek124 se svým Diracem má pravdu, ideální na kancelářský cvakání. Venku jsem obhlídnul řemeslníky, koupil dětem bezový píšťalky a jel jsem domů. Líbilo se mi tam, tak za rok zas snad už zas v trochu obsáhlejším formátu.

Jestli tam loni bylo 4x vice vystavivateli tak to musel bejt fakt nářez! :)

Me se nejvic libili noze od mladyho capeka Zdeňka Rambouska - ZRknives. Robusni pevny z elmaxu s krasne barevnejma strenkama z g10. Radost fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martigen napsal:

Jestli tam loni bylo 4x vice vystavivateli tak to musel bejt fakt nářez! :)

Me se nejvic libili noze od mladyho capeka Zdeňka Rambouska - ZRknives. Robusni pevny z elmaxu s krasne barevnejma strenkama z g10. Radost fakt.

Fuj ty hrubky a překlepy, tak to dopadá když píšu při řízení. Hanba. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm, den před začátkem září jsem ztratil Spyderco ParaMilitary 2 v digi camo při mé první jízdě na novém skůtru. Nálezce v Brně bude mít radost a já do dnes smutním.

Tři týdny smutku = tři nové kusy, že jo? Dnes objednána jedna náhrada, jedna klasika a jeden extrém. Potom se foto-pochlubím 🙂

Teď mám jen jeden nožík a tím je modifikovaný Leek:

20200919-104924.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤠 . Je to z 440-ky, takže sem jej nabrousil jen tak nějak co to šlo, ale než sem byl hotov, měl sem ruce skoro bez chlupů ;-). Ale na mojí hubu to nebude.

Celé to vzniklo víceméně vzhledem k mému vandrování a častým pobytům v přírodě. Ještě mám na celnici klobouk z Austrálie - Akubra The legendary croc ;-).

Takže to mám jako pracovní nůž, sbalím jen celtu, spacák, vodu a klobouk a vyrazím na víkend někam. Použiju ho na štípání dřeva, jakož i otevření konzervy ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Xenomorfus napsal:

🤠 . Je to z 440-ky, takže sem jej nabrousil jen tak nějak co to šlo, ale než sem byl hotov, měl sem ruce skoro bez chlupů ;-). Ale na mojí hubu to nebude.

Celé to vzniklo víceméně vzhledem k mému vandrování a častým pobytům v přírodě. Ještě mám na celnici klobouk z Austrálie - Akubra The legendary croc ;-).

Takže to mám jako pracovní nůž, sbalím jen celtu, spacák, vodu a klobouk a vyrazím na víkend někam. Použiju ho na štípání dřeva, jakož i otevření konzervy ;-).

Ten klobuk sa da ako kupit do EU? Myslim, je tam koza z krokodila, k tomu treba nejake certifikaty, posielaju to s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Xenomorfus napsal:

Nozu mam plnou kabelku, ale pritom mne nikdy vyrazne nebraly... Mozna to bylo tim, ze sem vlastne nikdy nuz nemel...;-).

...protoze "Tohle je nůž!"

:-D.

IMG_20200919_111155_524.jpg

Vítej do klubu. Je parádní, co? Mě baví velice. Dovybavil jsem pochvu, aby se to dalo nosit na zádech a fakt je to nositelné a použitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...