Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Xenomorfus napsal:

🤠 . Je to z 440-ky, takže sem jej nabrousil jen tak nějak co to šlo, ale než sem byl hotov, měl sem ruce skoro bez chlupů ;-). Ale na mojí hubu to nebude.

Celé to vzniklo víceméně vzhledem k mému vandrování a častým pobytům v přírodě. Ještě mám na celnici klobouk z Austrálie - Akubra The legendary croc ;-).

Takže to mám jako pracovní nůž, sbalím jen celtu, spacák, vodu a klobouk a vyrazím na víkend někam. Použiju ho na štípání dřeva, jakož i otevření konzervy ;-).

Bude mít i zuby , zahnutý nahóru ? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eskimak napsal:

Ten klobuk sa da ako kupit do EU? Myslim, je tam koza z krokodila, k tomu treba nejake certifikaty, posielaju to s tym?

Očekávám dotaz z celnice a je to samozřejmě napodobenina. A víc tady samozřejmě nebudeme probírat ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Wanderer napsal:

Vítej do klubu. Je parádní, co? Mě baví velice. Dovybavil jsem pochvu, aby se to dalo nosit na zádech a fakt je to nositelné a použitelné.

Je kulervoucí. Trochu sem měl strach, že to bude na fotkách lepší, než ve skutečnosti, ale naštěstí tomu tak není. Nošení na zádech zatím neplánuju, ale jsem rád, že se mám případně kam obrátit ;-).

před 3 hodinami, Effe napsal:

Bude mít i zuby , zahnutý nahóru ? 🙂

Bude ;-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2020 v 19:57, Wanderer napsal:

Traveler mi poslal obratem střenky, tak už to mám v hromadě. Fakt paráda, mám ho čtvrtstoletí.

Mikov (2).jpg

Mikov (1).jpg

Čusík, taky jsem před asi 27 roky dostal ten samý, ale černý plast. Stál tehdy docela dost. Ale přišel jsem o něj, tak jsem si udělal radost a koupil jsem kopii na netua moc se mi líbí a vynikající funknost.  

 

IMG_20200920_155651.jpg

IMG_20200920_155658.jpg

IMG_20200920_155715.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, morbo napsal:

Hlásím se do klubu. I když je mi teda jasný, že až ty moje survivaly uvidí Krokodýl Xeno, tak se bude smát, až se bude za fousy popadat .... Ale co, žijem jenom jednou.

IMG_3785.thumb.JPG.b6bb74119bb3a86e8507fc5ab29b2426.JPG

Proč by se ti smál? Já mám melouny taky rád 🙂 Každý nůž je krásný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 20:33, Xenomorfus napsal:

"prizaku", to my se s "morbem" jen tak kočkujeme ;-). 

"morbo", ať už fotky Tvých Amfibek nebo nožů, vždycky je rád vidím. Je z nich cítit ta radost, se kterou to děláš a to je to hlavní...:thumbsup_anim:

Já to Xenomorfusi taky tak beru, jen vážně vypadám, bo jsem blbě oholen 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přátelé (a ostatní :), prosím o názor, vyvrácení, názory...komentáře :) (na EDC)

úplně iracionálně se mi líbí (zaujal mě) kizer mini sheepdog - někdo něco proti/pro ? (ať zase nevyhazuju za blbosti :))

díky všem

Upraveno uživatelem nekdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...