Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@warann Můžeš si aspoň v duchu představovat, jak s tím "taktickým křivákem" do toho melounu ukrutně bodáš a všude kolem stříká ta rudá štáva... :death:

Sám teda na melouny vytahuju co nejtenčí prohnutej fileťák s jemnýma zoubkama, ale živě si dovedu představit co za "nožo-orgasmus" musel autor toho blábolu prožívat při páčení s takovým dlátem... :lol:

Jinak pro inspiraci doporučuju sjet si galerii všemožných udělátorů, co už lidi na krájení těch sladkejch vodnatejch dýní dokázali vymyslet :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu zdejší odborníky 😉

Koupili jsme v práci jednomu kolegovi na památku Mikov Predator s damaškem. Vrací se do USA tak to muselo bejt něco Českého a většina chce na nůž ještě vygravirovat nějaký text.

Je to do damašku blbost nebo ne? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 16:28, prizak napsal:

Čusík, taky jsem před asi 27 roky dostal ten samý, ale černý plast. Stál tehdy docela dost. Ale přišel jsem o něj, tak jsem si udělal radost a koupil jsem kopii na netua moc se mi líbí a vynikající funknost.  

IMG_20200920_155658.jpg

 

Jen škoda, žes nepodpořil českého výrobce (Mikov) ale nějakého čínského pacholka, co se nestydí Mikov okopčit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, taky mám z toho orientálce nějakou pachuť, podobnou jako dřív u Microtechu - ale už se ten náš tradiční český výrobce ze sudet naučil dělat šroufky (a zabrušovat humpolácké nýtky), nebo se tamní obchodní oddělení pořád drží mantry že u rozebíratelných nožů by si (hajzli!) zákazníci vyměňovali opotřebované díly a chtěli je reklamovat? 🥴

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Traveller napsal:

Jen škoda, žes nepodpořil českého výrobce (Mikov) ale nějakého čínského pacholka, co se nestydí Mikov okopčit...

Kamaráde, tohle je na buřta k vohýnku, PREDÁTOR z damašku bude brzy, Nyní jsem si udělal radost nožíkem ESPADA XL V S35VN.

Upraveno uživatelem prizak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho, předlouho to trvalo, ale už je doma. GOLD STEEL ESPADA S35VN. Nemá smysl diskutovat o využití, ale já jsem ho chtěl už roky a nyní v této oceli jsem už neodolal. Na ,,jabko" stačí 🙂

VNIMG_20200923_203042.jpg

IMG_20200923_203112.jpg

IMG_20200923_203135.jpg

IMG_20200923_203154.jpg

Upraveno uživatelem prizak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, JakubS napsal:

Prosím o radu zdejší odborníky 😉

Koupili jsme v práci jednomu kolegovi na památku Mikov Predator s damaškem. Vrací se do USA tak to muselo bejt něco Českého a většina chce na nůž ještě vygravirovat nějaký text.

Je to do damašku blbost nebo ne? 

 

 

před 4 hodinami, prischera napsal:

A co dat napis na strenky?

 

Dnes jsem to gravírování poptával u nás ve městě, a pán povídal, že to dělá pouze na kov nebo plast. Bohužel je to celé na poslední chvíli, není čas to někam poslat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...