Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

On 9/21/2020 at 11:20 PM, shaggy said:

Dosiel elementum. Krasny nozik, padol mi do oka uz z roznych fotiek a videi. V ruke tiez pekny.
Ale kvalita spracovania ma teda velmi nemilo prekvapila... ved posudte sami...

d5aef043001aef7beb510251bebed91f.jpgee5c98a9f7c41ce5a102f3134fa9e122.jpge6a14c6ccfb4bb567a1d6add0d4f7d4f.jpg1dacf0a21e641925440b6291f803dead.jpg6c3eeccd8bd3d13a20e387f259929397.jpg

Sent via IPoAC
 

Tak co chlapi, myslite ze vsetky tie ich drevene civavi prichadzaju take captave?

Hlavne ma serie ten skrabanec okolo C na 4. fotke.

Ak je toto standard pre civivi, tak dakujem neprosim.

Ma to byt uplne novy noz, no Sulc ho rozbalil a spravil aj video na stranku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32 minutes ago, Wanderer said:

Tak mu to vrať, do 14 dnů můžeš. Ale jestli ho chceš nosit a používat, tak tě stejně čekají na dřevě a jinde záseky a škrábance.

Mít nůž a nepoužívat ho by mě nebavilo... 

Pouzivat resp. nosit ho chcem. Ale chcem si ho dojebat sam :)

Problem je s dostupnostou, tie noze proste nie su (hlavne v dreve)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 9. 2020 v 20:21, prizak napsal:

Kamaráde, tohle je na buřta k vohýnku, PREDÁTOR z damašku bude brzy, Nyní jsem si udělal radost nožíkem ESPADA XL V S35VN.

Ahoj, no ono jde spis o to, ze faky hodinek se tady netolerujou (a podle me je to dobre) a noze uplne v pohode. 

 

EDIT: taky prece existujou k ohynku fakt fajn kudly za par korun 🙂

Upraveno uživatelem McMac
dopleneni a je oznaceno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem se vypravoval do divočiny každodenního světa bez nějaké pěkné kudličky, až mě přestalo bavit otevírat všechno půjčenýma nůžkama. Inu zaujala mě na netu šikovná věc do peněženky, která by měla pokrýt všechny běžné potřeby moderní kancelářské krysy. I pořídil jsem si Victorinox SwissCard Lite. Malá kudla, 4 šroubováky, pero, pinzeta, mikro světlo, lupa, špendlík, krátký metr a nůžky v balení do šrajtofle, kterou mám vždy u sebe. Fajn, ale vzpomněl jsem si na dětství a nějaký super nůž, který se tvářil jako švýcarák. Nu což, sumy za tento typický švýcarský výrobek nejsou horentní a tak jsem si koupil ještě typický kapesní nůž Victorinox Camper, který teď spokojeně nosím v batohu. Podobně jako hodinky je i tato nemoc silně nakažlivá a zhoubná a já už teď čumím po Alox verzích s hliníkovýma střenkama. Ach jo..

zMaFqXI.jpg

eFGaEsT.jpg

3keQT8h.jpg

DFZMOae.jpg

1cgb5lf.jpg

vtVrR0t.jpg

uNDrHHp.jpg

ubRF4Sg.jpg

Vo9csga.jpg

649SE0B.jpg

vFTxx06.jpg

GIo6bhM.jpgs570sse.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...