Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Bacha, délkovou toleranci už vloni vypustili - teď už v merkelstánu k diskvalifikaci+flastru stačí že to jde otevřít a zajistit jednou rukou...
Teda pokud s tím nemáváš v dostatečně velkém davu mohamedánů, do jejichž folklóru se sluníšková Polizei preventivně nesere, aby si “za urážku Alláha” od aktivistů nevykoledovala obvinění z “nenávisti”... :axehead:
https://www.bussgeldkatalog.net/waffengesetz/messer/

Hmm, diky za info. Za chvilku vyjizdim do Mnichova, takze pro tu prdel beru slipjoint (opinel zde z fora) a dam si ho do zamykaci kovovx skrinky do kufru. Jestli me zastavi tak budu referovat. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2020 v 16:37, Irwinek napsal:

No, když tedy i obsah peněženky, tak vězte, že v Secridce se nechá do letadla dostat tohle 😄 

20200927_162343.jpg

 

Radši bych to nepokoušel. V Barceloně mi kvůli toho málem uletělo letadlo. Měl jsem to několik let v peněžence, aniž bych to použil a zapomněl jsem na to. Během těch zhruba 3 let jsem s tím absolvoval několik letů ročně po Evropě (Španělsko, Německo, Norsko) a nakonec to našli v Barceloně. Čuměl jsem na to jak puk, okamžitě eskorta na výslech, lustrace všech zavazadel a bůhví co ještě zkoumali tu hodinu co mě nechali sedět na výslechovce. Po tu dobu jsem byl dost v nervech, ať mi třeba nedají nějaký zákaz na lítání, nebo vstup na Barcelonské letiště, nedej bože do Španělska, to bych si mohl jít rovnou hledat jinou práci. Pak jsem podepsal papíry a běžel přes celé letiště na letadlo. A to jsem měl velké štěstí, že se mi to nestalo třeba v Číně.... úplně si nedovedu představit, jak jim to vysvětluju, naštěstí si tam beru jinou peněženku...

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Radek124 napsal:

@Kotlick V Číně by vojáček pokrčil ramenama a vyhodil tu blbost do odpadkáče - vlastní zkušenost s vlastní manželkou a jejím mrdníkem v "palubním" kabelko-baťůžku B)

Je to tam pokaždý jinak. Stačí, aby v daném městě zasedalo místní UV, nebo byla jakákoliv jiná místně významná akce a je po prdeli, hned je všechno složitější a přísnější. Jindy zas pohodička. Nejhorší to bylo kolem olympiády a nějakých těch ekonomicko-politických fór, je vždycky opruz.... Stačila i poč. myš s AA baterkou v odbaveném zavazadle a hodina v háji. Zase mě pak ale svezli tím elektrickým vozítkem až k letadlu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to nasli mne, tak to taky nebylo extra prijemne. A to byla Madeira.
Radku, jesna vec je, kdyz v manzelcine tasticce najdou nuzky na nehty nebo svycarak s pilnickem a jona vec je, kdyz se zarostly chlap snazi propasovat tuto “skrytou taktickou zbran” pres security...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš to bylo tím že šlo o odlet z nového mezinárodního terminálu pryč z Číny, takže to měli na háku. O jaký nůž šlo je celkem jedno - stačilo mezinárodní plácnutí po čele a ukázat "no jo - blbá ženská!" - a ještě mi solidárně ukázali jak už tam toho harampádí mají plnej pytel. Mimochodem Andy, nevím jestli ses někdy koukal z čeho ty nafukovací roury s křídlama dělají, ale troufám si říct že na rozdíl od výše uvedené plastové srágory (s ani ne milimetr tlustým plátkem, což je u mě obdoba zalamovacího řezáku na koberce) by ten její památeční ruskej rozkládací příbor (který by při troše trpělivosti a nelidské dávce sebevražedných sklonů šel použít asi i jako páčidlo) dokázal prořezat plasto-hliníkovou šlupku 767 jako nic... :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...