Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Dneska přišel chválený, velký švýcarák Delemónt.Musím říct že se velice dobře drží a pochvala na perfektní naostření.Ostrý je opravdu jako břitva.Chod je příjemně tuhý a velice přesný.Jedná se o celkem velký,robustní nůž.Ale je lehký.Mám z něj radost,jsem rád že Vinox pořád dělá kvalitní věci a swiss-made..

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, cecil napsal:

Dneska přišel chválený, velký švýcarák Delemónt.Musím říct že se velice dobře drží a pochvala na perfektní naostření.Ostrý je opravdu jako břitva.Chod je příjemně tuhý a velice přesný.Jedná se o celkem velký,robustní nůž.Ale je lehký.Mám z něj radost,jsem rád že Vinox pořád dělá kvalitní věci a swiss-made..

 

Taky ho mám - je super 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo reálnou zkušenost zde: https://www.etsy.com/listing/694662662/black-titanium-deep-pocket-clip-made-for?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=Deep+Pocket+Clip+Made+For+ZT0450&ref=sr_gallery-1-2&organic_search_click=1
Cena jako na MXG gear se nějak zásadně neliší, zato poštovný jo, neb MXG je za $42.50. Tady se to tváří jen:
Cost to ship CZK 121.62,

Zatím mám objednáno, zaplaceno a čekám na dodání...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Zz0iD napsal:

To sem byl mozna ja :) drevo sem mel doma nejaky odrezky do krbu a mezi nima kousek jadrovyho buku s krasnou kresbou...
Inspirace a magnety na unimagnet.cz

Máš to hezký,  koukam že ty magnety to fakt udrží, jenom nevěřim moc tomu lepení na zeď, ale s tim si nějak poradim. Díky moc. :)

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem z tech magnetu mel strach, ale kdyz prisly tak sem je zaboha nemoh dostat od sebe (a to to byly takovy maly cudly asi 1,5 prumer a centak vyska) :))
a lepeni na zed je uplne ok... ja mam s mamutem apod jenom dobry zkusenosti, v podstate vsechno co sem s tim delal predcilo pevnosti ovekavani

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jovani, fakt by byla tak nadlidská fuška naklovat za link prostou větičku "slevový kód PREMIUMCOPPER = 30% dolů"?

PS: Znám už jen jeden indikátor internetového buranismu horší než tyhle neořezané nudlózní mobilní screenshoty o výšce 2,5 UHD obrazovky - a to obdobně rozměrná "ultraširokoúhlá" videa na výšku s přebuzeným řevem... :grrr:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, jvecer napsal:


Zatím mám objednáno, zaplaceno a čekám na dodání...

Tak se pak pochlub. Já do toho nesjpíš taky půjdu, jen budu muset vyřešit tu kudlu.  Nejspíš to bude ZT, nejprve jsem si byl jistej, že to bude ten Sinkevich, jenže pak začal hlodat v hlave červík se jménem mého oblíbence pan Hinderera, no a včera jsem objevil díky nějaký zahraniční recenzi toto: http://www.noze-nuz.com/zero_tolerance/ZT0609.php

 

balwin19-flippers-zt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124

....uz ti to nekdo napsal i v jinem vlakne... humor to byl, tusim 🙂

Nechtel by ses prihlasit do vyberoveho rizeni na moda, tady? Tva soukroma mravokarna instituce by tim alespon byla formalizovana.

Zadnej flame, dokonce jsem se pristihl, ze mi Tve prispevky ve svetle jinych dulezitych udalosti vlastne uz ani tolik nevadi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=2289]jovani[/mention], fakt by byla tak nadlidská fuška naklovat za link prostou větičku "slevový kód PREMIUMCOPPER = 30% dolů"?
PS: Znám už jen jeden indikátor internetového buranismu horší než tyhle neořezané nudlózní mobilní screenshoty o výšce 2,5 UHD obrazovky - a to obdobně rozměrná "ultraširokoúhlá" videa na výšku s přebuzeným řevem... :grrr:
hlboka "omluva" :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Tak se pak pochlub. Já do toho nesjpíš taky půjdu, jen budu muset vyřešit tu kudlu.  Nejspíš to bude ZT, nejprve jsem si byl jistej, že to bude ten Sinkevich, jenže pak začal hlodat v hlave červík se jménem mého oblíbence pan Hinderera, no a včera jsem objevil díky nějaký zahraniční recenzi toto: http://www.noze-nuz.com/zero_tolerance/ZT0609.php

 

balwin19-flippers-zt.jpg

Mám ho. Je boží. Ale trochu menší.. Velkej Sinkevich mám taky a to je mnohem větší kudla. Btw. taky skvělá..asi nejlepší úchop ze všech nožů co mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...