Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@Waya03  Hehe, ja prave Oldu taky zboznoval a taky to mam ted furt v hlave. Jenze ty ceny jsou celkem brutus. Tim spis za starsi kousek. Navic to shaneni neni uplne jednoduche. A jsem ted bez penez. To jsou problemy :D

@straspolMas pravdu, ze v knihach byl vzdy bowiak. No idealne mit oba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to právě v poslední době dost řeším, nějak se mi to moje střílení vyprofilovalo od pistole k revolveru, od malorážky přes pákové opakovačky k rolling blocku - a najednou sháním bowiák, pořádnou koženou hučku, kabát a k tomu potřebuju dva opasky, holstr, pořádný boty.... bojím se, abych nemusel koupit koně... nosit mě by ho mohlo zabít... asi bych ho směl jen vodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho bral konkrétně tady: https://www.army-surplus.cz/legendarni-nuz-the-outback--krokodyl-dundee--linder-bowie-down-under-446128/

Tedy necelých 6k. Akorát koukám, že teď ho aktuálně skladem nemají (mi přišel druhý den po objednání a zaplacení), takže otázka zní, zda bude za stejnou cenu po naskladnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím chlapi, mě teda tyhle fancy filmové pajzáky přijdou na mačetu trochu krátké a na nůž zas neprakticky dlouhé...
Tak trochu jako tenhle fešák od Dohnalů v inzerci, kterej si kvůli délce a tvaru špičky umím představit fakt jenom ve vitrínce -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice vím, Radku, že máš tady na fóru názor úplně na všechno, ale bez osobní zkušenosti to je jen mlácení prázdné slámy ;-). Bowie nože vznikly daleko před vynálezem filmu, takže se opravdu nejedná o "fancy pajzák", ale praktickou věc vyzkoušenou lety. Ale to z pohodlí kancelářské židle nejde pochopit.

Vzhledem k tomu, že už má "The Outback" se mnou u pasu za sebou pár vandrů a pár desítek kilometrů, tak jediné, v čem je nepraktický je mazání Májky z konzervy ;-). Ve všem ostatním mi vyhovuje víc, než malé nože. A to, že je dlouhý je právě praktické v tom, že cokoliv s ním ukrojit je výrazně snazší než s menším ostřím. I nařezání špekáčků na oheň se dělá lépe. O tom, že jej dále používám místo sekery pro přípravu dřeva se snad ani zmiňovat nebudu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...