Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Zlý Jabko napsal:

Hele ale ten pazourek je mooooc výživnej! Kde sehnals prosimich?

Díky, je to obsidiánovej nožík s parohovou rukojetí svázanej ňákou umělou šlachou a když přimhouříme vobě oči, tak je celkem funkční :)

Asi před deseti lety jsme to objednali přes ebay od výrobce z USA.

Perlička pro pamětníky: koupil mi ho tenkrát náš evergreen Tada (kupoval toho víc),  pak měl cestu do Jablonce, tak mi ho přivez. Měl na sobě takový letní, barevný bermudy a za nima měl strčenou takovou vobrovskou bouchačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Tvůj pazourek je parádní, má sílu. Já nosím indiánskej hrot šípu, byl to dárek. I když není moc symetrickej, tím pádem "cennej" tak pro mne je to hodnotnej kus vzpomínky. Dvakrát jsem ho nechal zasadit do stříbra, poprvý omotávka drátkem, pak pouzdro. Za 20 let jsem ho sundal jen párkrát.

 

Krásný! Trochu odbočujem od nožů, ale mám taky na krku svůj talisman. Safír s glyptikou buddhy jsem koupil z Thajska, závěs jsem si dělal sám, ta zlatá část je kousek snubního prstenu po babičce. Sundávám to na noc, ale jinak bez něj ani ránu.

P1090639.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, kloubik napsal:

Caly 3, jeden z mých nejoblíbenějších.

Palec hore za termosky. Obzvlast Legendary series je nieco co nema konkurencie, clovek z toho moze este po 10 hodinach zalievat caj. Obsah je teply hadam 3 dni. No na chrbte sa to nosit neda, to je ale jedina nevyhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎05‎.‎11‎.‎2020 v 19:36, straspol napsal:

Výbava je jinak snad už slušná... kudla bude... sakra... asi mi chybí nějaká pěkná sekerka..

cowboy komplet.jpg

Pěkná Wild West kolekce, jen pořádná bowie kudla chybí a snad by se namísto NAA v ráži .22/.22 WMR hodil dobový derringer..:-). Ale jinak super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažoval jsem. Ale maličké revolvery tohoto typu se objevovaly dost běžně, už i v perkusních verzích, a tenhle mám na tahání na střídačku s BW...nepovažuju to za faul, stejně tak jako ráže revolveru i karabin (.38/.357 Mag). Přece jen jsem muzikant a až jednou třeba zase - možná to ještě zažiju- budou nějaké koncerty, rád bych chránil pracky, taky proto sedmipalec... považuju  tohle kombo za rozumný kompromis.. Nojo, nůž se tu už chvilku řeší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2020 v 18:42, eskimak napsal:

Palec hore za termosky. Obzvlast Legendary series je nieco co nema konkurencie, clovek z toho moze este po 10 hodinach zalievat caj. Obsah je teply hadam 3 dni. No na chrbte sa to nosit neda, to je ale jedina nevyhoda.

Dakujem za tip, presne toto som potreboval! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...