Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Nemám, už se dlouho přemlouvám, že jí nepotřebuju. Na běžnou práci mám fiskarku a upřímně, mi to stačí. Ale hrozně se mi líbí. A recenze je vynášejí do nebes, mělo by to být top toho, co si můžeš pořídit. Asi časem podlehnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta umelohmotna rukovat fiskarsky vydrzi sice hodne, ale nakoniec sa znici, no a vymenit sa uz potom neda na rozdiel od tej drevenej. Takze kto s tym fakt robi, tak moze to drevo ocenit. Kto to ale ma skor na lezanie v kolni, tak radsej fiskarsku, bo to drevo zas dokaze pracovat so zmenami vlhkosti, plesniet, hnit apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, jen jedinkrat sem zazil u znameho, ze prasklo topurko od Fiskarsu. Byl dost mraz. A i tak sekyru vymenili v zaruce. Ja mam Fiskarsy 3 velikosti. Z toho dve vice nez 10 let a odstipaly kazda desitky kubiku dreva. 

Jinak Fiskars dava bezne zaruku 10 let na vyrobni vady a pokud sekyru zaregistrujes, tak 25 let. 

Samozrejme, pokud je nekdo nemehlo a kazdym druhym sekem trefi topurko v miste napojeni - tedy sekne za spalek, tak mu do ruky nepatri zadna sekera, ale hrabe a at jde hrabat listi ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciste funkcne je Fiskarka skvela, nedam na ni dopustit. A obavam se, ze to hickorovy topurko na hultaforsku bude stat jak cela fiskarka :). Ale je krasna. Cas taky ukazuji casia za litr. A docela presne. Ale stejne nosime hodinky za uplne jiny castky. Ale zatim bojuju :).

Jinak teda, ja ji doporucoval hlavne Strasovi, na jeho povzdech, ze do westernovy sady mu chybi sekerka. Tam by fiskarka na rozdil od hultaforsky fakt nezapadla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja westernu nerozumim, z podobnych nastroju te doby znam akorat tomahavk ;-). Beztak kovbojove sekyry pouzivali, ale jak vypadala, to si neumim predstavit. 

A uz ted je mi Strasi lito, jak bude tahat cely ten arzenal a ted k tomu bowiak a jeste sekeru :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Xenomorfus napsal:

A uz ted je mi Strasi lito, jak bude tahat cely ten arzenal a ted k tomu bowiak a jeste sekeru :-D.

Ono není tak zle, karabina se tahá jen jedna...no ale fakt je, že by to měl nosit  hlavně  ten  kůň.. pořád se k tomu v myšlenkách vracím...kdybych říkal že je to pes, směl bych na procházky i po zavíračce...

Upraveno uživatelem straspol
No tak jsem vynechal slovo, no...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...