Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, bohus76 napsal:

Nezkousnul bych ty pouťové rukojeti, takže jde to mimo mě,ale ten spodní se mi líbí tvarem a velikostí čepele.Má nějaké označení?

Pro konzervativce je dělají i černé 🙂 Ten na zeleninu je s 8 cm hladkou čepelí označení 6.7606.L118 Dělají v 8 cm i se zoubkovaným ostřím, ale ten jsem nebral.

https://www.victorinox.com/global/en/Products/Cutlery/Paring-Knives/Swiss-Classic-Paring-Knife/p/6.7603

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tloušťka čepele u ručky je u Victorinoxu 1,2mm, prostřední dva nějaké KDS 1,3mm a krajní Mikov 1,5mm.

Subjektivně je Vinox nejostřejší, ale zatím toho moc nenakrájel, a nejpružnější. A taky vzhledem k ostatním nejlehčí. Ručka je taková subtilnější, spíše pro drobnější ruku. Domů jsem koupil 4, tak uvidíme časem jak si povedou po válení ve dřezu s nádobím a mytí v myčce.

Noze1.jpeg

Noze2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, igor261069 napsal:

Chtěl bych si pořídit zavírací nůž, tak kolem 1 tis, Kč. Poradíte mi něco, nebo je to za tyto peníze jedno co vezmu? Docela se mi líbí Magnum forest ranger.

bych si za ty penize vzal RAT-1

https://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/ontario-rat-1.html?listtype=search&searchparam=RAT-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to jsou veletoče. ZT jo x ne x jo (pokaždý jinej model), pak ten Emerson, pak zas doporučení, že Emersona jo, ale jedině od ZT, včera jsem byl přesvědčenej, že dnes objednám Benchmade a najednou mi napíše Mydlinka, že na Knife je ZT tak akorát pro mě. Takže se kruh uzavřel a už je na cestě. Jestli to bude jako doposud, tak je to dvou dnů v nabídce.

No, s hodinkama mě usadily GS, jsem celkem zvědav, kdo to zvládne s nožema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...