Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Dneska mi přišel Barešáček s pilkou.P.Bareš si dal záležet a Kudlička ma minimální vůle což je paráda.Netřeba nic k němu psát parádní old-school kudlička do kapsy,ostrá a pěkně vyrobená.V porovnání s masivním Vinox Herkules..

B9363C0C-0FAA-4218-BE4D-79F4542305C4.jpeg

08AC5640-1F5C-4CB3-B5A4-3C67A6D1977B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, warann napsal:

Tak nakonec je velikostne akorat. Zavrenej prakticky stejnej jako Sage, za to cepel je vyrazne delsi. Kazdopadne fajn edc kudla, lehka a prijemne utla. 
 

7A3AED29-2690-4A5A-B8A9-034D51BABCC4.jpeg

5586052D-F0E7-46F6-A2B2-5E42BE308D5C.jpeg

58CCC285-2ACA-424B-A71B-36E170E08D37.jpeg

Za kolik půjde za ty dva měsíce? :)

Ale máš to hezký ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, juk napsal:

ano p.Bareš nůž krásnej ale já mám velkou tapu a nechám si asi jen Vinox Hercules a Leatherman Surge..Hercules je celkem macek padne mi dobře a brzy mu dopřeji titanové střenky..

imageresize.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dawe009 napsal:

Za kolik půjde za ty dva měsíce? :)

Ale máš to hezký ;)

Diky. No, to samozrejme netusim, mozny je vsechno. Jedina kudla, ktera mi svy misto jisty na puvodni fotce nebyla. Jak jsem tady uz opakovane psal - velkej Ka Bar, uz nesehnatelnej. Pro porovani se small verzi, ktera je furt v prodeji (synova kudlicka). 

CD351876-3CFA-4F46-8016-D9A8EC0B928B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To říkám furt a za ty prachy ... Já ho tenkrát sehnal z druhý ruky na knife, ale to se ještě dělal. No, ono to možná taky nějakej rok už bude...no asi tak 8 - 10 let tvl.

Každopádně když sjíždím inzerci a vidím Ka Bar, tak dycky zbystřím, ale samozřejmě marně (je to něco jinýho), jen jednou mi jeden těsně unikl.

Edit: jsem si s ním ještě chvíli hrál a ten zvuk když zapadne pojistka - Radek by použil smajílka "cool".

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozier 4071 byl bez debat solidní kus železa, i když griptíka už bych dnes za něj asi neměnil (svůj soukromý názor a ruku samozřejmě nikomu nenutím)  :speak_cool: 

PS: u toho cecilova parůžka výše mi nějak nesedí to "napůl sheep-foot" zakončení čepelky, jak kdyby to bylo ze zlomenýho/zakrácenýho Bundeswehra - ale i tak je to pozitivní posun proti jarním úletům :rolleyes:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, cecil napsal:

ano p.Bareš nůž krásnej ale já mám velkou tapu a nechám si asi jen Vinox Hercules a Leatherman Surge..Hercules je celkem macek padne mi dobře a brzy mu dopřeji titanové střenky..

imageresize.jpeg

Střenky budou asi od Mydlinky, že? Taky na něj něco chystám, jen o tom ještě neví 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natrefil jsem na slipjointy od jednoho chlapíka z Jižní Afriky, jménem Tinus Stone. Moc se mi líbí ten tvar čelepe, tomuhle říká "malý sekáček" a střenky jsou ze žirafí kosti.

https://africancustomknives.com/products/tinus-stone-mini-cleaver-slipjoint-giraffe-bone-w-black-liners?_pos=12&_sid=9eb854c86&_ss=r&variant=37588346470574

image_dccff92f-3675-4f40-8fab-d94820973b

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...