Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já si teď objednal do auta teleskopický obušek, vždycky jsem chtěl baseballovou pálku do kufru, ale efektivnější je ten teleskop hned po ruce ve dveřích 🙂

PS: a je to česká firma a "obuch" je kalený a na koncovku se dá našroubovat jejich nerozbitná svítilna. 

 

 

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Manker vypadá dobře, ale je taky 2x dražší a má takový prvoplánový tvar =D. Pro mě je velké plus u Fenixu nabíjecí akumulátor, protože nabíječky mám všude, ale tužkové baterie s sebou nenosím. A jelikož jezdím ve staré skořepině, tak svítit potřebuju dost často a doteď jsem to dělal mobilem. Tohle bude praktiktičtější a moc místa navíc nezabere. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, moco napsal:

Já si teď objednal do auta teleskopický obušek, vždycky jsem chtěl baseballovou pálku do kufru, ale efektivnější je ten teleskop hned po ruce ve dveřích 🙂

PS: a je to česká firma a "obuch" je kalený a na koncovku se dá našroubovat jejich nerozbitná svítilna. 

teleskop je naprd mám ho taky, přímo od tý firmy, v kaslíku někde hozenej, než bych ho našel.... lepší je kasr, ten je skladnější, mám ho v boční kapse a nenadělá takovou paseku, jako když ho přetáhneš tim teleskopem kamkoliv. Kdyby si mu mrdnul teleskopem do zrcátka, tak to je za víc jak bůra (u strajech mrdek ne no, ale počítej to v amoku) tak je to trestňák a zbytečný starosti. Kasr lepší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 25 minutami, warann napsal:

Jeste uvidim jak se osvedci v praxi, zejm.realnou vydrzi, ale sviti fakt paradne a cervena blikacka taky potesi. Jeste jsem k ni pridelal malou karabinu, abych ji mohl rychle precvaknout dle potreby a taky kvuli nabijeni (abych ji nemusel mit u nabijecky i s klicema). 
 

FF15B2B0-1A2B-430D-A316-ACBBA37F229F.jpeg

Tyhle malý karabinky já žeru. Jenom bych nevěřil, kolik času a různejch pokusů mi zabralo, než jsem sehnal něco trochu slušnýho:

DSC01849.thumb.JPG.4d34fcdf63680c93ded4e8792e01c1e6.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titanový, pár let zpátky z Ebaye, vcelku laciný. Ta nerezová na krk (tam dávám klíč od mašiny při motorkaření) je z nějakýho klenotnictví, byla to součást Swarovskiho přívěsku. Tenkrát asi trojka, málem to se mnou seklo, hrozně se ve mně prala lakota... Zbytek šperku jsem vyhodil, fakt jsem chtěl pouze tu karabinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, moco napsal:

Já si teď objednal do auta teleskopický obušek, vždycky jsem chtěl baseballovou pálku do kufru, ale efektivnější je ten teleskop hned po ruce ve dveřích 🙂

PS: a je to česká firma a "obuch" je kalený a na koncovku se dá našroubovat jejich nerozbitná svítilna. 

 

 

 

Jakou velikost jsi objednal? hledám ideální velikost pro skryté nošení v kapse, zase ale aby mi jí to neurvalo a aby to mělo praktický dosah na zvíře a agresora. Tak asi 18" bude OK? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...