Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

COLD STEEL Steve Austin tak desk mi přišel..je to pecka!S35V G-10 kojot a parádní velikost a super silná pojistka.Pevný jako beton!Přitom příjemný chod.V kapse o něm člověk neví a přitom celkem kus nože.Cold steel šel velmi dobrou cestou..Ovšem jak jsem se na něj strašně těšil,tak mně vzal přes čumák CS SR-1 tanto a pak Ultimate hunter v oranžové!Kdyby někdo chtěl měnit nebo za Talvara,dohoda jistá..a zajimá mně i velkej Voyager xl-tanto..Recon xl apod..4Scout lite,apod větší kousky..mám velkou pracku...

27B4D19F-0EAA-40D7-AEBB-463DB6D7A848.jpeg

4449D5F4-E7A8-4242-90E4-20A2296303FB.jpeg

8921CBC6-5876-40EC-A313-06ABAD4ECEAE.jpeg

519F424A-AE17-4BDE-821B-06097689BF47.jpeg

55A1220F-81F2-4E2C-B1E9-F4E11993B0C9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Pepino777 napsal:

Wow, nečekal jsem na ganzo tolik ohlasů a díky za skvělý příspěvek od @chloupek. A pokud mají český eshop, o to lépe.

Člověk si u toho Ganzo, kde do litru je i D2 říká, že to je prostě super. Taky ho mám a v klidu střídám i s dražšími kousky a rozhodně netahá za kratší konec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Prochy68 napsal:

 

Mam asi 3 nebo 4 a vsechny v pohode, kupoval jsem vsechny na alikovi, prisly i pomerne brzy, tusim ze to posilaji z Holandska

Uprime, nikdy me nenapadlo kupovat nuz na alikovi, ale pokud opravdu poslali to co maj a bylo to za lepsi cenu nez u nas, tak tam asi taky nakouknu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprime, nikdy me nenapadlo kupovat nuz na alikovi, ale pokud opravdu poslali to co maj a bylo to za lepsi cenu nez u nas, tak tam asi taky nakouknu.... 
Naprosto bez problemu, nepospichal jsem na to a rozdil v cene si nepamatuju, ale asi tam byl kdyz jsem do toho sel ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako rozlouceni za erou Cold Steelu pod taktovkou Lynna Thompsona a protoze jsem dycky chtel Kabara,ale vadila mi jeho srackoidni konstrukce(nizky vybrus, delikatni spicka, smesne tenke zelezo v rucce...) jsem si poridil Leathernecka v D2. Docela povedeny nuz. Skoda, ze se nedela s kozenou ruckou, ale takle je vic Cold Steel :)

PSX_20201225_092637.jpg

IMG_20201225_091701(1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, ggrand napsal:

Jako rozlouceni za erou Cold Steelu pod taktovkou Lynna Thompsona a protoze jsem dycky chtel Kabara,ale vadila mi jeho srackoidni konstrukce(nizky vybrus, delikatni spicka, smesne tenke zelezo v rucce...) jsem si poridil Leathernecka v D2. Docela povedeny nuz. Skoda, ze se nedela s kozenou ruckou, ale takle je vic Cold Steel :)

PSX_20201225_092637.jpg

IMG_20201225_091701(1).jpg

Řešil jsem to samé a skončil jsem u USMC CASE XX. Vedle toho vypadá Kabar jako dětská hračka.

 

DSC_7081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera dostal naježeného Leeka.
Do 10 minut jsem se stihnul tou špičkou píchnout jako Růženka (bylo to velmi jemné, vytryskla mi jen jedna kapka krve).
Dnes s ním chodím důležitě po domě, pořád ho otvírám a zavírám, a se ptám všech, jsetli nepotřebují něco přeříznout.
PS: oravdu mi není 10 let ...

PPS: poradí mi nějdo, kde koupím tu šňůrku do dírky nad pojistkou?

Vit_LT_M8_201225_01__.jpg

Vit_LT_M8_201225_02__.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...